Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

IKEA відкриє в Україні власне виробництво

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA розглядає можливість відкриття власного виробництва в Україні, на території Львівської області.

17090801.jpg

Роман Матис (праворуч) з представником IKEA (в центрі)

Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис на своїй Facebook-сторінці.

"Після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини", - написав він.

"Рітейл рітейлом, його входження - це процедура довга і копітка й потребує інтенсивної роботи з масивами різних даних щодо українських ринків, а перемовини щодо розміщення виробництва не припиняються хоч і затяглися в часі. Рік тому, на цьому ж майданчику мною було розпочато діалог з компанією, який розпочав переговорні та ознайомчі процедури, а після сьогоднішньої моєї зустрічі за участі EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини". 

Наші інтереси: 

Співпраця зі шведськими компаніями особливо вигідна Україні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи