Важливість: 
2

Категорія:

IKEA відкриє в Україні власне виробництво

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA розглядає можливість відкриття власного виробництва в Україні, на території Львівської області.

17090801.jpg

Роман Матис (праворуч) з представником IKEA (в центрі)

Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис на своїй Facebook-сторінці.

"Після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини", - написав він.

"Рітейл рітейлом, його входження - це процедура довга і копітка й потребує інтенсивної роботи з масивами різних даних щодо українських ринків, а перемовини щодо розміщення виробництва не припиняються хоч і затяглися в часі. Рік тому, на цьому ж майданчику мною було розпочато діалог з компанією, який розпочав переговорні та ознайомчі процедури, а після сьогоднішньої моєї зустрічі за участі EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини". 

Наші інтереси: 

Співпраця зі шведськими компаніями особливо вигідна Україні.

Гравець: 
Олена Каганець
69

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка