Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

ОРДЛО - єдині території, де страждають російськомовні, - Курт Волкер

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

США намагаються знайти новий підхід до гарантування  безпеки на Донбасі. Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер відкинув заяви Росії про те, що на сході України страждають російськомовні люди.

Пан Волкер прокоментував висловлювання російської сторони про "свіжі ідеї і підходи" після  зустрічі з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

"Так, я бачив ці коментарі, і я погоджуся, що в нас була дуже конструктивна зустріч. Мені здається, що я говорив дуже прямо і щиро. Але очевидно, що були порушені і такі теми, щодо яких ми не зможемо дійти згоди. Перш за все, нам вдалося досягти згоди в тому, що нинішній стан справ не влаштовує нікого. Це погано для Росії, погано для України і для людей на Донбасі. І ситуація, ймовірно, буде тільки погіршуватися. Тому тут терміново потрібно щось змінювати" , - сказав американський дипломат.

"По-друге, нам дійсно потрібен свіжий підхід, який полягає в тому, щоб, перш за все, думати про безпеку. Росія висловила стурбованість становищем російськомовного населення на сході України. І, чесно кажучи, єдина територія, де страждають російськомовні жителі, - це область під контролем російських сил. Тому якщо є інший спосіб подбати про безпеку людей без присутності там російських сил, це, можливо, було б найкраще для всіх. Ми домовилися подумати про сценарії гарантування безпеки, а також поговорили про політичний процес" , - додав Вокер.

Нагадаємо, що 21 серпня Волкер зустрівся в Мінську з Сурковим, назвавши ту зустріч "корисною і конструктивною".

Водночас, спецпредставник США по Україні Курт Волкер вважає, що Росія намагається "заморозити" конфлікт на сході України .

Наші інтереси: 

"Заморожений конфлікт" не влаштовує нікого, а надто  "російськомовних" жителів.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Щоб там з путіним не сталося... і як би він не помер: у власному ліжку в оточенні сім'ї; у лікарні чи на шибениці - у світову історію він увійшов як військовий злочинець, і залишиться з цим тавром навіки!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Цитата:
" І, чесно кажучи, єдина територія, де страждають російськомовні жителі, - це область під контролем російських сил."
Волкер одним висловлюванням похоронив всі потуги путінської пропаганди...Він наче кота,котрий наробив шкоду у куточку мокнув мордою у цю шкоду всю путінську братву.

Вірю в те, що розумію.