Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
97

Очистити Київ від криміналу цілком реально. Поради від екс-мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані

Важливість: 
2

Колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані, який істотно очистив місто від криміналу,  в інтерв'ю НВ Бізнес розповів, як можна повторити цей успіх в Києві. За його словами, перш за все потрібно визначитися з рівнем злочинності, потім - з районами, де вона переважає. А потім - реорганізувати службу поліції таким чином, щоб її максимальна присутність потрапляла на неблагополучні райони.

"Для того, щоб запустити таку процедуру, ми використовували спеціальну систему обліку правопорушень. Кожен злочин, вчинений в Нью-Йорку, потрапляв в цю систему, і кожен день ми аналізували отримані дані, а тому могли визначити, де правопорушення продовжують траплятися, а де їх стає менше. Залежно від цього ми посилювали і поліцейські ділянки", - розповів Джуліані.

Він підкреслив, що використовувати дану систему було зручно, оскільки міська влада отримували максимум ефективності від поліцейських.

"Ми створили мобільні підрозділи поліції, які переміщалися слідом за хвилею криміналу, на відміну від практики, де на злочин реагують постфактум. У нашому випадку поліцейські з'являлися в районі ще до вчинення правопорушення", - зазначив Джуліані.

Екс-мер розповів, що витрати на поліцію були збільшені, "тому що якщо в місті високий рівень злочинності, то потрібно більше сил поліції".

"Злочинців ловить не комп'ютер, а поліцейські", - сказав він.

 

Наші інтереси: 

Досвід є, потрібно тільки бажання влади на застосування ефективних практик.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Аватар Арій.

Гадаю, у нас вже збирається подібна статистика щодо криміногенної ситуації по районах міст. Після чого поліціянтам дається вказівка в той район не заходити. Так що, нічого нового Джуліані не відкрив.
А ось коли в якомусь районі починає формуватися загін самооборони мешканців, тоді й з'являються поліціянти, щоб розібратися з беззаконням.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.