Важливість: 
3

Категорія:

Кремль хвилюється: українізація України триває. Всі в шоці

"Українська влада продовжує лінію на тотальну дерусифікацію і насильницьку українізацію країни", – заявила 30 березня офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи останні законодавчі ініціативи Києва в цій області.

«Слідом за абсолютно одіозними законами, які позбавили російськомовне населення права на отримання об'єктивної інформації рідною для них мовою, київська влада має намір фактично легалізувати заборону і на саму російську мову.

До Верховної ради України було внесено законопроект про державну мову, який передбачає обов'язкове використання української мови в усіх без винятку сферах повсякденного життя. Спроби встановлення в країні курсу багатомовності прирівнюються до замаху на повалення державного ладу і підпадають під кримінальну відповідальність », - зазначила Захарова.

У цьому ж руслі, за словами дипломата, слід сприймати і прийнятий 23 березня в першому читанні законопроект «Про мови ЗМІ», який забороняє випуск видань мовами сусідніх країн.

«Схвалення подібних документів означає фактичну легалізацію українізації країни, узаконену боротьбу не тільки з російською мовою і культурою, але і з мовами інших етнічних груп, що проживають на території країни», - констатувала представник МЗС.

 

 

Джерело, переклад НО

Кремль захвилювався тому, що російська мова - головний інструмент гібридної війни проти України. Про це у статті Чому після Майдану скорочується вживання української мови.

Наші інтереси: 

У Кремлі захвилювались - значить ми правильною дорогою йдемо.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка