Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
888

Кремль хвилюється: українізація України триває. Всі в шоці

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

"Українська влада продовжує лінію на тотальну дерусифікацію і насильницьку українізацію країни", – заявила 30 березня офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, коментуючи останні законодавчі ініціативи Києва в цій області.

«Слідом за абсолютно одіозними законами, які позбавили російськомовне населення права на отримання об'єктивної інформації рідною для них мовою, київська влада має намір фактично легалізувати заборону і на саму російську мову.

До Верховної ради України було внесено законопроект про державну мову, який передбачає обов'язкове використання української мови в усіх без винятку сферах повсякденного життя. Спроби встановлення в країні курсу багатомовності прирівнюються до замаху на повалення державного ладу і підпадають під кримінальну відповідальність », - зазначила Захарова.

У цьому ж руслі, за словами дипломата, слід сприймати і прийнятий 23 березня в першому читанні законопроект «Про мови ЗМІ», який забороняє випуск видань мовами сусідніх країн.

«Схвалення подібних документів означає фактичну легалізацію українізації країни, узаконену боротьбу не тільки з російською мовою і культурою, але і з мовами інших етнічних груп, що проживають на території країни», - констатувала представник МЗС.

 

 

Джерело, переклад НО

Кремль захвилювався тому, що російська мова - головний інструмент гібридної війни проти України. Про це у статті Чому після Майдану скорочується вживання української мови.

Наші інтереси: 

У Кремлі захвилювались - значить ми правильною дорогою йдемо.

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Захарова права: Україні потрібна тотальна дерусифікація і тотальна українізація.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Наталка Артанія Кобза.

Так дивно - навіть абсурдно, якщо вдуматися, - звучать слова вороженьок про "українізацію" України. Ніби то не найприродніша в світі річ, що Україна - українізована, Америка - американізована, Росія - зросійщена (не пишу "русифіковна", бо руси не є населенням Росії) і т.д. От якби Україна взялася українізувати Росію, то тоді вже хоча було б про що поговорити:)

Sapienti sat.

Зображення користувача Миро Продум.

Російської мови в Україні має бути пропорційно українській мові в Росії.

Поки цього нема, російськомовні ЗМІ в Україні повинні сплачувати акциз у фонд розвитку україномовних ЗМІ.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!