Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

У постіндустріальному періоді зростає цінність сім’ї - експерт

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Оскільки люди все більше і більше будуть працювати з дому і жити вдома, то їхня сімейна обстановка для них буде все більш і більш важлива. Наше життя дивним чином починає нагадувати життя дворян або селян 19 століття.

У аграрному суспільстві головний спільний інтерес, який пов'язував подружжя, був не померти з голоду і не замерзнути взимку. На це було спрямовано все їх спільне життя і спільні зусилля.

В індустріальному суспільстві люди не так часто один одного бачили, тому що вони вранці йшли на роботу, а ввечері приходили, діти перебували в освітніх установах, відповідно, родинні зв'язки носили інший характер.

А зараз ми бачимо загадкове повернення традиційної сім'ї, але на новому рівні. Наше життя дивним чином починає нагадувати життя дворян або селян 19 століття.

У новому світі звичне "ходіння на роботу" зникне: розмова з політологом про майбутнє

Ми більше живемо вдома, більше один з одним спілкуємося. У нас соціальне життя більше часу займає - неважливо, як спілкування проходить, онлайн або оффлайн. У людей стало більше дітей, вони проводять більше часу з дітьми.

У постіндустріальному суспільстві зміняться поняття «робота» і «відпочинок» - політолог Катерина Шульман

 Я бачу, що відбувається: люди свою батьківську роль стали сприймати дуже серйозно. В останні десять років з'явився специфічний культ дітей. Люди сприймають свою батьківську функцію як соціальну і навіть як політичну (коли будь-яке рішення або подія розглядається з точки зору "а як це для дітей").

Коли в сім’ї  з'являються діти, батьків раптово починає хвилювати освіта, екологія, медицина, дитячі майданчики, робити або не робити щеплення, з ким діти спілкуються, як їх розвивати. Це все значимі соціальні процеси.

Наші інтереси: 

Віковічні цінності повертаються. Нове - це добре забуте старе.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи