Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Airbus випробує літаюче авто до кінця року

#В кінці 2017 року компанія Airbus має намір почати тестувати безпілотний літаючий автомобіль. Зовні машина дуже нагадує вертоліт. В намірах компанії - створити максимально екологічні автомобілі, які будуть покращувати атмосферу великих міст.

"Сто років тому міський транспорт пішов під землю. Сьогодні ми володіємо всіма необхідними технологіями, щоб підняти його в повітря", - зазначив президент компанії Том Ендерс, передає Ukr.Media.

Наразі компанія буде вивчати машину, яка вміщує до декількох пасажирів. У перспективі Airbus має намір впровадити систему "повітряного каршерінга", коли літаючий автомобіль можна буде викликати через мобільний додаток.

"Ми дуже серйозно займаємося розвитком цього напрямку. Нова система дозволить економити мільярди доларів на міській інфраструктурі - літаючим автомобілям не потрібні нові дороги і мости", - сказав Ендерс.

В намірах компанії - створити максимально екологічні автомобілі, які будуть покращувати атмосферу великих міст.

Airbus - компанія, яка є однією з найбільших в галузі авіабудівництва. Вона також є лідером у виробництві пасажирських вертольотів.

Наші інтереси: 

Світ змінюється! Літаючі авто мають багато переваг.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
авіація
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи