Важливість: 
5
Сонячно-блакитний прапор реалізації: ясні зорі, тихі води, край веселий

Що робити з нинішнім державним синьо-жовтим прапором? Та нічого з ним не треба робити – він ідеально відповідає сучасному протиприродному стану. Нова, постіндустріальна Україна, застосує новий прапор, який не викликатиме непотрібних суперечок. Замість двокольорової статики українці матимуть трикольорову динаміку.

160823gray-volya.jpg

Грай-Воля - прапор постіндустріальної України
Грай-Воля - прапор постіндустріальної України

Традиційне уявлення українців про світову гармонію виражене кобзарською формулою «Яснії зорі, тихії води, край веселий, мир хрещений». Її образним відображенням є сонячно-блакитний прапор: угорі жовтий колір Сонця і зірок, внизу – водяна блакить (слово «блакитний» означає «водянистий», по-старому – «облочистий»).

Таке сприйняття українського національного прапора проіснувало до кінця 19 століття. Натомість на початку 20 століття з’явилось уявлення, що для революційних мас «зорі і води» – це занадто складна космогонічна ідея. Мовляв, простолюддю простіше пояснити, що синє – це небо, а жовте – це солома на полі під час жнив. Відтак у часи УНР під час масових маніфестацій можна було одночасно побачити як жовто-блакитні, так і блакитно-жовті прапори.

Проте все ж таки домінувала ідея сонячно-блакитного прапора. Тому Євген Коновалець та інші офіцери УНР, що заснували ОУН, в якості організаційного прапору взяли саме сонячно-блакитний.

Прапор Організації Українських Націоналістів (ОУН)

Так само сонячно-блакитний прапор використовували українські військові формації, які під час Другої світової війни воювали проти сталінського рабства.

Присяга вояків Українського Визвольного Війська. Міус-фронт, 1943, Донбас.

Протилежна сторона використала перевернуту символіку. Так, для розколу і самознищення українського націоналістичного руху сталінський агент Ріхард Яри заснував маріонеткову організацію – «революційну ОУН Степана Бандери». Вона використовувала синьо-жовтий прапор, що цілком логічно для антиукраїнської сили.   

У 1992 році комуністична Верховна Рада ухвалила синьо-жовтий прапор тільки тому, щоб не пропустити український жовто-блакитний прапор. Він їх завжди лякав, як і досі лякає їхніх нащадків. Тому що символіка – це сконцентрований світогляд. Сонячно-блакитний є прапором вільної України – без комуністів і олігархів, без московської агентури і внутрішніх паразитів.

Проте спроби повернути Україні сонячно-блакитний прапор наразилися на масований опір олігархічно-охлократичної системи. Просування традиційного прапора представляється як антидержавна діяльність і «рука Москви», особливо після початку гарячої фази російської гібридної війни.  

Що робити в цій ситуації?

Не звертати увагу на синьо-жовтий? Це означає підтримувати нинішній збочений стан.

Просувати жовто-блакитний? Неминуче наражатися на звинувачення у «перевертанні» державного прапору, що є виявом зневаги до нього.

Пропоную поглянути на ситуацію об’єктивно.

Нинішній синьо-жовтий прапор ідеально відповідає нинішньому стану України:

– домінування матеріального над божественним;

– домінування пасивності над творчістю;

– глибинне паразитичне зараження (найбільша в Європі корупція);   

– панування іудохристиянства (синій – колір іудаїзму);

– підміна українського націоналізму керованою з Москви бандерівщиною;

– панування зомбованої більшості над самостійно мислячою меншістю.

Ця система є частинкою вмираючої індустріальної формації. Вона не підлягає реанімації, рухається до самоліквідації, тож нема сенсу їй у цьому заважати.

Протилежна ситуація з сонячно-блакитним прапором: 

Статичний сонячно-блакитний прапор (50% + 50%)

Сонячно-блакитний прапор символізує:

– домінування божественного (сонячного) над матеріальним;

– домінування творчості над пасивністю;

– просвітлення і очищення всього суспільства;

– повернення до релігії знаньаріохрестиянства («миру хрещеного»);

– перехід до ідеології постіндустріального солідаризму;

– активація механізмів висування еліти і перехід до суспільства громад.   

Проте сонячно-блакитний має два великі мінуси: змістовний і технологічний.

Змістовний недолік полягає в тому, що сонячно-блакитний – це прапор потенційних можливостей, а не їх реалізації.

Технологічний недолік – сприйняття сонячно-блакитного як перевернутого державного синьо-жовтого, про що вже говорили вище.

Проблема вирішується шляхом часткового накладання жовтої і блакитної смуг, які при поєднанні дають зелений колір.

Динамічний сонячно-блакитний прапор з трьома рівними смугами

Два кольори – це завжди статика, дуальність, розмежування, протиставлення, ізоляція. Поява третього – зеленого кольору – це динаміка, взаємодія, співпраця, веселість, гармонійне поєднання. Три – це число життя.   

А ось варіант динамічного сонячно-блакитного прапора на основі Принципу Парето, згідно з яким 20% активних чинників дають 80% результату. Наприклад, 20% службовців роблять 80% всієї роботи; 20% клієнтів приносять 80% доходу; 20% сторінок підручника містять 80% всієї необхідної інформації. В загальному вигляді, у будь-якій ситуації завжди є меншість, яка виявляється важливішою і кориснішою, ніж усі інші. 

Динамічний сонячно-блакитний прапор на основі Принципу Парето 20/80

Потрібно навчитися визначати ці 20% і починати з них. Якщо не зосередимося на 20%, то витратимо даремно 80% часу. Ми ніколи не переробимо всі справи, але цілком впораємося з 20%. І не переймаймося рештою 80%. Уміння розставляти пріоритети, а не хапатися за все одразу – одна з найважливіших якостей. Виділити головне і спрямувати туди основні зусилля – ось у чому завдання!  Іншими словами, не випускаймо з уваги основну мету і орієнтуйтеся на основний результат, адже головне не в тому, щоб докласти максимум зусиль, а в тому, щоб направити їх точно в ціль.

На динамічному прапорі 20% складає зелений колір. Він символізує 20% справ і 20% населення, які потребують першочергової уваги і підтримки.

Принцип Парето можна поєднати з принципом Золотого Перетину.

Ось наш початковий сонячно-блакитний прапор:

Статичний сонячно-блакитний прапор (50% + 50%)

Уявімо, що Сонце проникає у воду і підсвічує її верхній шар, точніше, 38% (згідно з Золотим Перетином):

Динамічний сонячно-блакитний прапор на основі Золотого Перетину (62% + 38%)

У цьому випадку зелена смуга складає 19% (38:(100+62+38)), тобто по-суті маємо ті ж самі 20% згідно з Принципом Парето. 

Зелена смуга, зокрема, символізує соціально активних людей, реалізованих українців, аріїв, які дають 80% продуктивності України. 

На такому прапорі співвідношення сонячного і блакитного кольорів точно відповідає їх співвідношенню на прапорі з гербом, а саме 62% + 38%. При цьому зелене поле щита позначається зеленою смугою.

Динамічний сонячно-блакитний прапор з гербом Щастя

Стилізований прапор (без герба) застосовується передусім для дрібних зображень, наприклад, для піктограм, або у випадках, коли нема технічної можливості зобразити герб. 


 

Що нам дає застосування трикольорового прапору?

1. Ми зберігаємо традиційні українські сонячні-блакитні кольори.

2. Часткове перетинання цих кольорів символізує реалізацію українського потенціалу, дає життя і веселість («край веселий»). 

3. Уникаємо звинувачень у «перевертанні» державного прапору, відтак уникаємо конфлікту зі старою системою.

Сонячно-блакитний прапор реалізації має коротку назву – Грай-воля. Він існує у двох варіантах: повний – з гербом,  стилізований – без герба.  

Хай Буде!             

Зелена неділя, або Трійця – одне з найголовніших свят українського обрядового кола

Наші інтереси: 

Символіка - це сконцентрований світогляд. Яка символіка, таке й життя. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка