Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
98

Україна має знизити пенсії колишнім чекістам - В'ятрович

Важливість: 
2

Україна має йти шляхом Польщі і скасувати додаткові пільги і надбавки до пенсій екс-діячів комуністичного режиму. І зробити це швидше.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповів голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович.

"Декомунізація у Польщі триває понад 20 років. Вони йдуть цим шляхом, хоч і повільно, але послідовно. Знизити пенсії для колишніх співробітників спецслужб комуністичного режиму - правильний крок. Україна до цього ще не дійшла, але питання обов'язково розглядатимуть. І мають вирішити швидше, ніж поляки", - сказав він.

В Україні фінансові ресурси використовують недоцільно. Є великий фонд для виплати спецпенсій. Часто їх отримують ті, хто не заслуговує, переконаний експерт.

"Ми розпочали декомунізацію фактично лише рік тому з прийняття відповідних законів. Поки що, це лише політичні рішення морально-правового характеру. Але прийде час і до соціальних. Маємо переглянути пенсії осіб, які боролися проти України. Також потрібно залучити державні ресурси для підтримки людей, які боролися за її незалежність", - додав В'ятрович.

Нагадаємо, 12 липня міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак заявив, що уряд країни планує знизити пенсії для 32 тис. колишніх спецслужбовців комуністичного періоду.

Наші інтереси: 

Це давно потрібно було зробити. Як і скасувати закон про ветеранів, якими вважаються всі, хо "воював" до 1954 року. Ветеранами не є НКВДісти! НКВДісти не повинні отримувати більшу пенсію! 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Ідея гарна! Але нездійсненна :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!