Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

З усього складу радянських партизан українців було тільки 5,9% !

Відображення радянськими істориками партизанського руху як «масової патріотичної боротьби українського народу проти німців» є типовою пропагандистською брехнею!

«В окупованих вермахтом областях України населення, що залишилося, на 80 відсотків складалося з українців. …в п'яти найбільших партизанських загонах, що діяли на Україні, тільки 46 відсотків бійців були українці. Навіть у легендарного Ковпака українців було лише 30 відсотків.

Якщо УПА майже на 100 відсотків складалася з українців і лише невеликий відсоток належав іншим національностям, які в основному втекли з німецьких концтаборів, і яких бандерівці намагалися організувати в окремі національні підрозділи, діючи при цьому під гаслом боротьби з німецькими окупантами, то в радянських партизанських загонах була інша картина. З усього складу радянських партизан росіян було 52,9 відсотка, білорусів - 33,9 відсотка, українців - 5,9 відсотка, інших національностей - 7,3 відсотка. При цьому не можна забувати, що партизанський рух на окупованих ворогом територіях розгортався в основному в Білорусі і на Україні".
(Санников Г. Большая охота. Разгром вооруженного подполья в Западной Украине…, стор. 504)

Свідчить професіонал радянської спецслужби Георгій Санніков:

Джерело:

Санников Г.З. Большая охота. Разгром вооруженного подполья в Западной Украине. – М.: ОЛМА-ПРЕСС, 2002. – 512 с.: ил.: - (Досье)

5-224-03311-X

 

Наші інтереси: 

Знати правду про участь українців у Другій світовій війні!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Це означає, що на стороні Москви були не партизани, а регулярні війська Червоної армії. Всі українські партизани були в загонах УПА.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Це означає, що на стороні Москви були не партизани, а регулярні війська Червоної армії. Всі українські партизани були в загонах УПА.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Величезною загрозою для Москви було прихильне ставлення радянського населення до гітлерівської армії та адміністрації. Для того, щоб нацькувати одних на других, застосовувалися партизанські загони, які часто діяли як бандформування.

Що партизани робили найменше – так це воювали. Збиток, який вони заподіяли фашистським загарбникам, їхнім союзникам і посібникам, просто мізерний.

Нещодавно російський журнал «Родіна» навів цифру, що за три роки дій на всій окупованій території (від Балтійського моря до Чорного) партизани знищили всього-навсього 30-35 тисяч ворогів. Якщо розділити на 36 місяців, виходить менше тисячі на місяць. Від нещасних випадків і хвороб гинуло більше.

Зате своїх співгромадян партизани знищили більше в 5-7 разів. Ось вони з ким в основному воювали. Зі своїми. Чому?

Як я вже сказав, треба було їсти, а тому доводилося вбивати «несвідомих», які вважали, що життя їхніх власних дітей дорожче, ніж життя партійців і комсомольців, що сховалися в лісі.

А, по-друге, партизани масово винищували так званих «німецьких пособників» і «зрадників». Німці призначали в селах на окупованій території якусь адміністрацію, а партизани цих людей методично вбивали і говорили, що знищують ворогів. Зручно, адже зброї у цих «пособників» не було, і нікому було за них заступитися». Про це розповідається у книзі Сергія Захаревича «Партизани СРСР. Від міфів до реальності».

Джерела:

Третя війна з Росією: 6 таємних інструментів сталінізму

Вся історія партизанського руху СРСР - це один великий міф

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

До речі, у звітах партизанських загонів було багато приписок про проведені бойові операції! Наприклад, після війни, звіти деяких загонів, перевірені працівниками обкому партії Київської області, не були затверджені і перевіряючі інструктори обкому прямо вказували на приписки!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!