Важливість: 
2
З усього складу радянських партизан українців було тільки 5,9% !

Відображення радянськими істориками партизанського руху як «масової патріотичної боротьби українського народу проти німців» є типовою пропагандистською брехнею!

«В окупованих вермахтом областях України населення, що залишилося, на 80 відсотків складалося з українців. …в п'яти найбільших партизанських загонах, що діяли на Україні, тільки 46 відсотків бійців були українці. Навіть у легендарного Ковпака українців було лише 30 відсотків.

Якщо УПА майже на 100 відсотків складалася з українців і лише невеликий відсоток належав іншим національностям, які в основному втекли з німецьких концтаборів, і яких бандерівці намагалися організувати в окремі національні підрозділи, діючи при цьому під гаслом боротьби з німецькими окупантами, то в радянських партизанських загонах була інша картина. З усього складу радянських партизан росіян було 52,9 відсотка, білорусів - 33,9 відсотка, українців - 5,9 відсотка, інших національностей - 7,3 відсотка. При цьому не можна забувати, що партизанський рух на окупованих ворогом територіях розгортався в основному в Білорусі і на Україні".
(Санников Г. Большая охота. Разгром вооруженного подполья в Западной Украине…, стор. 504)

Свідчить професіонал радянської спецслужби Георгій Санніков:

Джерело:

Санников Г.З. Большая охота. Разгром вооруженного подполья в Западной Украине. – М.: ОЛМА-ПРЕСС, 2002. – 512 с.: ил.: - (Досье)

5-224-03311-X

 

Наші інтереси: 

Знати правду про участь українців у Другій світовій війні!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка