Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 26
  • Переглядів: 33

Леон Дегрель: До молоді Європи (політичний заповіт)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

«Програвши цю війну, втратила шанс свого великого майбутнього не тільки Німеччина, але вся Європа, весь світ. Подивіться, який світ побудували сьогодні переможці… Царство грошей, насильства, змішання, виродження, ницих, нелюдських інстинктів. Все навколо запопадливо, низько і матеріально. Нема вищої Ідеї. Ми боролися за щось Велике. І, ви знаєте, духовно ми не програли. У них немає одного – Віри. Вона є тільки у нас. Ми як справжні європейці боролися за Красу, Гармонію, Духовність, Справедливість. Це була війна ідеалістів і романтиків проти двох типів матеріалізму – капіталістичного і марксистського. Вони можуть відібрати в нас наше життя. Нашої Віри у нас вони не заберуть ...» (Леон Дегрель).


Леон Дегрелл — (фр. Leon Degrelle, 15 червня 1906, Буйон /Бельгія/ —  1 квітня 1994, Малага, /Іспанія/) —
бельгійський політик, засновник партії "Rex"; командувач 28-ї добровольчої дивізії СС «Валлонія»; бригадефюрер СС.
Письменник — він опублікував понад сорока книг і нарисів, від поезії до економіки, від архітектури до історії.

Колись і нам було по двадцять років, і хоча ясні дні юності для нас назавжди відійшли в минуле, наші серця, як і раніше зберігають вірність величним ідеалам, які, безсумнівно, надихають також і вас, мої молоді європейські сучасники і товариші по боротьбі.

Свого часу ми, полум'яні націоналісти, змогли розбудити совість у наших кращих співгромадян: ми не хотіли, щоб батьківщина наша безславно згинула в смердючій трясовині, куди її тягли безпринципні політикани. Ми бажали повернути людям віру в їх високе покликання, прагнули навести належний порядок в роботі підприємств і установ, мріяли про соціальну справедливість, яка б ґрунтувалася на надійній співпраці різних суспільних класів. При всьому тому своєю головною справою ми вважали духовну революцію, бо тільки вона одна була в силах визволити людей з-під ярма тріумфуючого матеріалізму.

Потім, в червні 1941 року, дзвони, що продзвеніли по містах і селах Європи, рознесли звістку про початок походу на Схід: перед нами відкрилися нові, хвилюючі перспективи. Опинившись, подібно до сотень тисяч добровольців зі старої матінки-Європи, на Східному фронті, я бився там спочатку як простий солдат, і вже потім став капралом, сержантом, офіцером. Під кінець війни я командував 28-ю дивізією військ СС "Валлонія".

Саме на Східному фронті неясна ідея єдиної і могутньої Європи, в якій кожна країна зберігала б свою національну своєрідність, стала для нас не тільки гранично ясною, а й життєво необхідною. Ми прагнули врятувати цю Європу від комунізму радянського зразка, адже Совєти, починаючи з 1917 року, тільки і мріяли про те, як би змусити танцювати весь світ під лютий свист їх безжалісного батога.

На перших порах ми, солдати не з Німеччини, звичайно ж, разюче відрізнялися один від одного, адже ми були такі несхожі: іспанці, норвежці, французи, хорвати, голландці ... Але незабаром, з ласки суворих випробувань, ми зблизилися, і в надалі незмінно являли собою єдине ціле.

Співдружність наша, до слова сказати, зовсім не відрізнялася похмурою одноманітністю, адже в серцях наших дихала душа Європи. Ратні подвиги і кров, пролита на полях битв, розглядалися нами як найвірніша застава мирного, щасливого майбутнього для рідних нам країн, кожна з яких, після закінчення світової війни, повинна була засяяти чарівним світлом в славному сузір'ї цивілізацій Європи.

Перемога нас обдурила. Зачохливши зброю, ми спостерігали, як наша народжена в боях 1942 року Європа, відразу ж по завершенні воєнних дії, почала зморщуватися, точно продірявлений м'яч. Всюди запанували вульгарність, посередність, невгамовна жага чуттєвих насолод. Люди, що кинулися в погоню за цими ефемерними благами, на жаль, не здогадувалися про те, що ганяються за примарами.

До чистої душі Європи прилипла якась мерзота, і вона отруїла серця і уми мешканців континенту. Але і ранок духовного відродження, смію сподіватися, довго чекати себе не змусить.

Ми, солдати Другої світової, ваші старші брати, за свою любов до батьківщини заплатили чималу ціну: нас труїли як скажених псів, били до напівсмерті ... Не впадаючи в перебільшення, скажу, що свою гірку чашу ми випили до дна. Цілі цебри бруду були викинуті на нас, найкращі з моїх товаришів були знищені, а за рештою в живих вороги, з характерним для них диявольським шаленством, влаштували справжнє полювання. Однак ми зберегли вірність нашим ідеалам, і, незважаючи на жорстокі удари долі, не збираємося оплакувати минуле. Можете бути впевнені, при першій же можливості ми, незважаючи на тягар прожитих років, виконаємо свій обов'язок, і зробимо це без зволікання, радісно, ​​енергійно, з граничним напруженням волі, так само, як і в роки війни. 

8 серпня 1992 року, у вигнанні.

 

Джерела:

  • Phoenix Info Статьи
  • Патріотичні сайти
Наші інтереси: 

Знати правду про Другу світову війну та створення післявоєнної Єдиної Європи.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.

"Перемога нас обдурила. ???
...До чистої душі Європи прилипла якась мерзота, і вона отруїла серця і уми мешканців континенту. Але і ранок духовного відродження, смію сподіватися, довго чекати себе не змусить... радісно, ​​енергійно, з граничним напруженням волі ...кожна країна зберігала б свою національну своєрідність, стала для нас не тільки гранично ясною, а й життєво необхідною."

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Миро Продум.

Деякі думки звучать дуже актуально. Майже як заклик до творення Міжмор’я.

Цікаво було б ознайомитися з уявленнями нацистів про нову Європу.

До речі, частини Ваффен СС нагадують наші добровольчі батальйони.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Федько.

Ідея нової об'єднаної Європи розроблялася у відомстві Гіммлера. І в архівах ці документи є... Про них якось писали. Треба буде знайти і порівняти з сучасною Європою!

Безумовно, що вживання маріхуани, гей-паради і інші збочення не планувалися!!!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Вiктор Нокiд.

Дякую. Цікава, розумна людина, від рядового вояка до командира дивізії бригадного генерала, вельми довго прожила.

Але на цей час 43 перегяди.

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Вкторе, ти можеш мені пояснити в чому сенс твоїх підрахунків кількості переглядів ? Дякую за відповідь :-)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Вікторе, нічого особистого! :-)
АЛЕ...
Якщо вже рахувати відвідування, то я зареєстрований на "НО" 3 місяці і 1 тиждень; за цей час (згідно лічильників "НО") виклав 88 матеріалів, які набрали 12962 перегляди.
Ти зареєстрований на "НО" 12 місяців і 1 тиждень; за цей час (згідно лічильників "НО") виклав 23 матеріали, які набрали 7184 перегляди.
Що ти думаєш з приводу такої статистики ?
Повторюю... нічого особистого, тільки статистика!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андерс Фальке.

Сильно!

Миролюбність і озброєність!