Важливість: 
5

Спецтема:

Телеміст Україна–Литва стартапу Intermarium-online на Майдан ТБ (відео)

6 квітня 2016 р. на телеканалі "Майдан ТБ" Центрального каналу НТКУ відбувся перший телеміст Україна-Литва в рамках презентації міжнародного громадського стартапу Intermarium-online, спрямованого на заснування Співдружності Міжмор’я силами громадянського суспільства.

160406maydantb-3.jpg

Письменник і футуролог Ігор Каганець презентує символ "Вара" - "Твердиня святості"
Письменник і футуролог Ігор Каганець презентує символ "Вара" - "Твердиня святості"

Литву представляли президент міжнародної громадської організації «Балтійсько-Чорноморська конфедерація», фотограф, поет Сігітас Канцевічус і журналіст «Народного Оглядача» Анна Олар.

Україну представляли видатний спортивний журналіст, керівник проекту «Майдан ТБ» Валентин Щербачов і письменник Ігор Каганець.

Телеміст організував видатний український телережисер, продюсер, журналіст, поет Петро Олар (Україна – Литва).

Сігітас Канцевічус і Анна Олар розповіли, чому Співдружність Міжмор’я як постіндустріальна цивілізація починається з дружньої співпраці українців і литовців.

Перший телеміст Україна–Литва стартапу Intermarium-online відбувся якраз у день народження Сігітаса Канцевічуса. Письменник Ігор Каганець привітав його з цією радісною подією і подарував йому свою книжку «Арійський Стандарт» (2014).

Також Ігор Каганець познайомив учасників телемосту Україна-Литва з символом стартапу Intermarium-online, який називається «Вара», що значить «Твердиня святості».

Презентація різних аспектів постіндустріального стартапу Intermarium-online відбуватиметься протягом наступних телемостів. Стежте за оголошеннями!  

Відеозапис першої частини телемосту Україна-Литва

Bear McCreary. The Parson's Farewell


«Центральний канал» Національної телекомпанії України транслює сигнал цілодобово через супутник "Amos 2", всі кабельні оператори столичного регіону та мережу наземних станцій.

Аудиторія каналу – це Україна, Східна Європа та Близький Схід. Сьогодні регіональне телебачення та радіо по популярності на четвертому місці у населення після так званої великої трійки центральних каналів.

Мапа покриття Центрального каналу НТКУ

Наші інтереси: 

Співдружність Міжмор’я засновується методами Народної дипломатії!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка