Правий сектор Яроша є технологією руйнування націоналістичного руху - Олексій Кутєпов і бійці ДУК

Журналіст-аналітик Олексій Кутєпов вважає, що "Правого сектору" хочуть позбутися, адже ПС виконав свою задачу як страшилка для обивателів РФ і ЄС. Агент Ярош перекидається на інший фронт. Про те ж саме розповіли бійці Добровольчого Українського Корпусу на прес-конференції 25 січня 2016 р. 

160206duk.jpg

Прес-конференція бійців ДУК на телеканалі 17tv 25 січня 2016 р.
Прес-конференція бійців ДУК на телеканалі 17tv 25 січня 2016 р.

5 лютого 2016 р. Олена Білозерська - відома блогерка і соратниця Дмитра Яроша - повідомила у Фейсбуці про те, що Дмитро Ярош зустрівся з активістами у Красному Лимані та Краматорську, і серед іншого повідомив, що балотуватиметься у Президенти України.

Що це? Чергове відволікання уваги від проблем, які виникли у "Правого сектора" після виходу з нього Яроша? Від вбивства СБУшніками одного з активних правосеків Лісника? Це початок нової спецоперації?

Ярош створює новий націоналістичний рух для чергового задурювання наївного електорату, що симпатизує націоналістам, а бійці, які не пішли за Ярошем, оголошуються бандитами і ліквідовуються. Нещодавно військовий прокурор Матіос вже заявляв про те, що "Правий сектор" є незаконним збройним формуванням. 

Журналіст-аналітик Олексій Кутєпов вважає, що Правого сектору хочуть позбутися. Справді, ПС виконав свою задачу як страшилка для обивателів РФ і ЄС. Агент Ярош перекидається на інший фронт. 

У своїй передачі "Версії" на 17 каналі Кутєпов каже, що ПС намагаються розформувати або знищити. Згадуваний ним Лісник - це Олег Мужчиль, він же ж Сергій Аміров, який був розвідником Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектора. Його вбили співробітники СБУ на квартирі у Києві у ніч на 10 грудня 2015 року. Потім це назвали спецоперацією з припинення діяльності диверсійно-розвідувальної групи. 

Бійці Правого сектору розповіли в ефірі 17 каналу про Яроша, Лісника та інших бійців ПС, намагаючись довести, що Ярош зовсім не той, яким себе видавав. 

Повний запис прес-конференції бійців ДУК про "Правий сектор" від 25 січня 2016 р.

 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка