Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Адміністрація Праги пропонує безкоштовне паркування для електромобілів

Категорія:

Власники електромобілів у чеській столиці зможуть отримати право безкоштовного паркування в зонах, де міська адміністрація зазвичай стягує плату з автомобілістів. 

Комітет мерії міста з питань розвитку та фінансування транспорту вже підготував проект відповідного розпорядження. Однак розраховувати на абсолютно безкоштовну послугу не варта. Зокрема, власникам електромобілів доведеться заплатити 100 крон (3,7 євро) за реєстрацію при оформленні «вільної» паркувальної картки, повідомляє eco town, посилаючись на Radio.cz.
 
В такий спосіб адміністрація планує скоротити кількість «класичних» авто на вулицях Праги, а також поліпшити якість повітря, яким дихають мешканці та гості міста.
 
Нові платні паркувальні зони в поточному році повинні з'явитися, наприклад, в празьких історичних районах Сміхов, Карлін, Дейвіце і в столичному окрузі Прага 9. 
 
Процес розширення повинен початися в квітні. Міська адміністрація, тим самим, прагне підтримати власників електромобілів, а також стимулювати виникнення компаній каршерінга, в яких основою бізнесу є саме електромобілі.
 
Нагадаємо, що у 2016 році в Італії (в Римі і Турині) також має з’явитися служба короткострокової  оренди електромобілів з похвилинною або погодинною оплатою – так званий, каршерінг. 
 
У Празі подібні кардшерінгові фірми могли б отримати знижки на паркування, а, можливо, і повноцінні «вільні» паркувальні картки. На першому етапі пільговими для власників електромобілів повинні бути лише ті платні паркування, які з'являться в Празі в 2016 році. Приблизно через два роки в Празі вже не повинно залишитися жодного безкоштовного паркувального місця для транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи