Апеляційний суд стартапу ТГ (голосування)

Настав час впорядкувати правила прийому до нашої етномережі і вилучення з неї. Загальна ідея ґрунтується на принципах персональної відповідальності та консенсусу, тобто однозгідності.

Хто долучає, той і вилучає

Нині зареєструватися на нашому сайті може кожен бажаючий.

Якщо новачок має правильні ігрове ім’я і аватар, то адміністратор сайту під власну відповідальність може надати йому статус гравця (блогера).

Розвиток сайту залежить від зростання кількості його гравців та інвесторів, тому адміністрація докладає значних зусиль, щоб якомога більше прихильників долучалося до сайту і якомога менше його покидало.

Проте якщо діяльність гравця шкідлива для нашого стартапу (агресивність, флуд, образи, порушення правил сайту), то адміністратор може на власний розсуд і під власну відповідальність позбавити його статусу гравця або заблокувати.

У близькому майбутньому статус гравця надаватимуть керівники груп – при умові долучення такого гравця до своєї групи. Якщо керівник групи видалить такого гравця зі своєї групи, то цей гравець втрачає наданий йому статус гравця і повертається до статусу зареєстрованого користувача. У цьому випадку відповідальність за надання статусу гравця і позбавлення його статусу гравця покладатиметься на керівника групи.

Апеляція проти помилкового видалення

Проте адміністратор (а в майбутньому – і керівник групи) може помилитися з позбавленням статусу гравця. Тоді користувач (колишній гравець) може звернутися з проханням до будь-якого іншого гравця-інвестора (тобто акціонера) «подати апеляцію» –  провести голосування інвесторів сайту на предмет повернення статусу гравця. Для цього згаданий користувач (понижений у статусі) також має бути інвестором.

Нині в ролі апеляційного суду виступають всі акціонери (гравці-інвестори) нашого стартапу, які бажають висловити свою думку щодо апеляції.

У майбутньому, коли статус гравця надаватимуть керівники груп, в ролі апеляційного суду виступатимуть тільки акціонери стартапу з цієї ж групи, що й керівник групи.

Апеляція і консенсус

Можливість апеляції потрібна для виправлення організаційних помилок і підтримання згуртованості акціонерів стартапу. Сенс апеляції полягає в тому, що неоднозначне рішення адміністратора (керівника групи) ставиться на консенсусне голосування.

Рішення вважається ухваленим консенсусом тоді, коли його підтримали або не заперечили акціонери з загальною інвестиційною часткою понад 90%. Якщо ж проти цього рішення виступили акціонери з загальною «вагою» 10%, то рішення адміністратора (керівник групи) скасовується: він зобов’язаний протягом доби відновити у користувача статус гравця.

Механізм виявлення консенсусу вже працює у нашому стартапі у формі голосувань інвестиційними частками.  

Узаконюємо Апеляційний суд на нашому сайті

Зараз ми здійснимо консенсусне голосування щодо цієї пропозиції. Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу. 

Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Правила голосування

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 10%.

Опитування

Запровадження у стартапі Апеляційного суду

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка