Що показує маленький Ісус?

Вона є теперішнім часом, що дає життя на Землі. “Сьогодні” проживає програму вчорашнього дня і “сьогодні” утворює завтрашній день. Можна жити в минулому чи в майбутньому часі і ніколи не бути щасливим, бо не змогли порадіти і подивуватись сьогодні своєму буттю.

Завітаємо до італійської церкви, 13 століття. (З цього часу, як пам"ятаємо, і почалась інквізиція, яка тривала близько 600 років).

 Споруда скромна з погляду сьогоднішніх релігійних церков. Ось така табличка біля входу: Церква святої Трійці. (сказано про Таїнство). Побудована в 13 столітті і відновлена в 1878 році.

Кругла блакитна табличка зверху гласить: Церква Поклоніння Вічності.

Всерединіі в ніші стіни стоїть постать Богородиці, попереду неї зображений підліток Ісус, який вказівним пальцем піднятої правої руки показує щось.( До речі, блакитноокий Ісус і блакитноока Марія).

Тут і приходить думка, що Ісус дає напрям, куди треба звернути увагу. Його палець направлений на його Матір. І вони обоє мають на голові королівські корони. Думаю, що слово королева більш значне, ніж слово цариця. Прийшла думка, що слова королева, корона, корова мають спорідненість. Тому назвемо Богородицю  Королевою, а не Царицею.

На стелі, в центрі загального залу, зображено картину сяючої Богородиці з підлітком  Ісусом попереду.

Бачимо, що Королева Богородиця має вигляд форми сяючої аури Сонця, яка народжує дітей, таких як Ісус. Також видно, що Богородиця несе благодать на звичайних людей, яких показано внизу картини. Це значить, що вона може всіх зробити подібними до Ісуса. Він є фруктом її дії, плід її лона.

Під картиною є напис “Наша Королева святого серця Ісуса моліться за нас.” Коли кожний може молитися сам, чомусь просять жінку молитися за когось. І цьому є пояснення.

Поряд з цією великою картиною є інші менші. Бачимо працю жінок-женців.