Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росія готова віддати половину Сибіру, Курили і Далекий Схід

Категорія:

Спецтема:

Росія буде розпродувати і роздавати в оренду свої території та природні багатства, але не відмовиться від України. Вона також претендує на Білорусь і Казахстан. Російська політика майбутнього - це вкладання грошей в армію для захоплення інших територій. 

Про це в ефірі радіо Ера FM розповів Василь Лаптійчук, директор Інституту Росії, експерт з питань зовнішньої та внутрішньої політики. Він порадив почитати російські казки, в яких закладений менталітет орди - обманути, захопити території, винищити народ цієї території, забрати його майно, а його зробити рабом. 

Він розповів, що в районі єврейського автономного округу Російської Федерації Китай має 486 млн. гектарів землі, які орендує у РФ. На Новий рік Путін підписав закон про території "опережающего развития", у якому обмежив чинність законів Російської Федерації на тих територіях, які він передає в оренду. 

Слухайте після 30-ої хвилини тут

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Москва відмовиться від України, якщо втратить можливіть впливати на неї. Колись Москва теж претендувала на острів Чженьбао, а потім ввічливо віддала його ханцям. А тепер ще й частину автономного округу. Отже Москва не може їм опиратись.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Віктор Юрченко.

Яка Москва?? На цьому світі керує всім світовий уряд в матеріальному сенсі. І тільки кожен окремо починаючи з себе здатен просунутись в розвитку основному - духовному, незважаючи при цьому на будь яку політику.

Світ це лише відображення Тебе

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Отже, не Росія чи російський народ "готовий віддати", а "голова гідри", яку сам російський народ і має відрубати, ...щоб потім регенерувати нову. Адже так? ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)