Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

Поширюйте тільки позитивні новини

Якщо ви бачите відео, де бойовики знущаються над нашими солдатами, а поруч миготить мікрофон Лафньюс, то ці знущання проводяться саме для того, щоб бути знятими на камеру Лайфньюс. Знімаються на камеру Лайфньюс вони для того, щоб стати елементом інформаційної війни. А точніше, для того, щоб ви їх подивилися, обурилися і передали далі. Це - зараження емоціями. 

Це робиться для того, щоб вся наша країна перебувала в стані постійного стресу. Звичайними військовими зведеннями такий рівень напруги в головах не підтримати. Саме для цього який-небудь черговий "філіпс" приходить до якогось чергового "моторила" і той знущається над нашими полоненими під об'єктивом камери. Або штовхає ногою труп загиблого солдата.

Прошу звернути увагу на взаємозв'язок між двома ланками. Їх виводять і б'ють, щоб ви ділилися цією інформацією. Чим більше ви ділитеся, тим краще це працює. Чим краще це працює, тим більше їх будуть бити.

У вас можуть бути тисячі виправдань для того, щоб розшарити це відео. Від "я хочу, щоб люди знали" до "я хочу, щоб люди запам'ятали і винуватці не уникли покарання".

Насправді у 90% випадків, особливо, у жінок (можете двадцять разів звинуватити мене в сексизмі, але сприйняття подібної інформації у жінок і у чоловіків в нашому суспільстві справді відрізняється), приводом до поширення такого стає просто необхідність поділитися емоціями - "ах, який жах, ви подивіться, який жах, повбивала б нафіг, хочу про це поговорити".

Коли ви так робите, ви:
а) робите саме те, чого ворог від вас хоче,
б) робите подібні знущання вигідними ворогові,
в) в кінцевому підсумку, обмінюєте свій психологічний комфорт (фух, поділився, стало легше) на чужі страждання - як десятків тих, до кого дійшла ця інформація, так і тих, кого наступного разу виведуть і поб'ють.

Самі розумієте, хто ви після цього.

Наші інтереси: 

Підвищуємо інформаційну культуру.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка