Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
167

Сенат США ухвалив законопроект, який визначає Україну союзником поза межами НАТО

Категорія:

Законопроект визначає Україну військовим союзником поза межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям. Окрім того, законопроектом передбачається введення нових санкцій проти РФ.

Сенат США ухвалив законопроект The Ukraine Freedom Support Act of 2014 (S.2828).

Автором документу є сенатор Роберт Менендес.

"Акт Підтримки свободи України", сенат підтримав одноголосно.

Законопроект визначає Україну військовим союзником за межами НАТО, зменшує залежність України від російського газу і надає допомогу українському війську та біженцям.

Окрім того, законопроектом передбачається введення нових санкцій проти РФ.

"Щоб стати законом, свій варіант документу ще має прийняти Палата Представників. Це мусить відбутись ще цим складом Палати, робота якого, згідно з графіком, закінчується завтра. Законодавці попередньо заявляли, що робота Конгресу може бути продовжена до вихідних", - уточнює журналістка Мирослава Гонгадзе.

Раніше для просування законопроекту активісти української діаспори створили сайт із детальними рекомендаціями, як допомогти законопроектові бути проголосованим. 10 грудня ввечері, після голосування, вони повідомили, що роботу виконано.

 

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

В американців просто нема іншого виходу.

Євросоюз і Росія домовились про неформальне розчленування і розграбування України, і ця довгострокова стратегія нині активно реалізується.

Розчленування України означає формування Євразійського блоку (ЄС–РФ–Китай).

Формування Євразійського блоку означає ліквідацію США.

Докладніше про це: Геополітична доктрина Третього Гетьманату

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Орел таки подружиться з Соколом?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Андерс Фальке.

Це гра інтересів, балансування сил і капіталу. Наприклад, та ж Польща ніби і союзник, але чомусь у них візовий режим з США і мільйони поляків працюють за кордоном...

Варто прочитати цілий текст законопроекту і проаналізувати його, або хоча б дослівно перекласти, не можу обіцяти, що я це зроблю...

https://www.congress.gov/bill/113th-congress/senate-bill/2828/text

Миролюбність і озброєність!