Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Посол США в Україні здивований, чому Київ досі не ввів санкції проти Росії

Категорія:

Спецтема:

Це підриває авторитет санкцій ЄС та США. Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає дивним, що Україна досі не ввела санкцій проти Росії. Україна повинна оприлюднити список фізичних осіб та компаній, проти яких ввела санкції.  

"Принципово важливо, щоб українські рішення у сфері економіки і торгівлі не підривали той вплив, який мають надавати європейські та американські санкції. Це не найкраща ситуація, коли українські фірми отримують комерційну вигоду, тоді як європейські або американські фірми змушені терпіти збитки в результаті дій з підтримки українського суверенітету і територіальної цілісності", - сказав він в інтерв'ю тижневику "Фокус".

"Набагато краще, якщо список санкцій буде опублікованим в державних ЗМІ, де кожен може побачити, які правила. Таким чином виключаються підозри в якихось закулісних домовленостях", - зазначив він.

Верховна Рада прийняла закон "Про санкції" за основу 12 серпня і в другому читанні - 14 серпня. 

Санкції щодо конкретних іноземців та іноземних юридичних осіб будуть затверджуватися рішенням РНБО і вводитися указом президента. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи