Категорія:

Реактор холодного синтезу має щільність енергії в мільйон разів більшу ніж бензин

Такого висновку дійшли незалежні дослідники, які перевірили пристрій Андреа Россі (Andrea Rossi), що називається Е-Cat. Результати перевірки докладно описані  54 сторінках їхнього звіту. Пристрій генерує неймовірно великий обсяг дешевої екологічно чистої енергії.  

Про це пише у своїй статті Себестіан Ентоні на ExtremeTech.

Дослідники спостерігали за невеликим пристроєм протягом 32 днів: за цей час він виробив 1,5 мегават-годин чистої енергії  – "набагато більше, ніж можна отримати з будь-яких відомих хімічних джерел у невеликому за об’ємом реакторі". 

Дослідники також проаналізувати паливо до й після 32 днів спостереження і зазначили, що ізотопи використаного палива можуть бути результатом тільки "ядерних реакцій. Це, звичайно, дуже важко зрозуміти – яким чином процеси синтезу можуть відбуватися в паливній композиції при низьких енергіях". 

Доповідь щодо E-Cat склали шість поважних дослідників з Італії та Швеції. Вони кажуть, що в якості палива E-Cat використовує той самий "насичений воднем нікель" і добавки (переважно літій). Винахідник пристрою Андреа Россі стверджує, що E-Cat використовує холодний синтез – низько енергетичні ядерні реакції, які перетворюють атоми нікелю та водню, звільняючи купу енергії.

Дослідники, аналізуючи паливо до і після 32-денного горіння, звернули увагу на те, що існує ізотопний зсув від «природного» сполучення нікель-58/нікель-60 до майже повноцінного нікелю-62. Така реакція, на думку дослідників, не може статися без ядерних реакцій. Дослідники кажуть, що в середині E-Cat є тільки 1 грам палива. 

Пристрій E-Cat важить 452 г 

Тестування E-Cat

Докладніше статтю читайте англійською тут.

 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка