Роздуми після прочитання статті "Звідки взявся символ хреста?"

Цікаві емоції викликала стаття Звідки взявся символ хреста?

…Роздумів багато викликала…

Постійна війна древніх богів, що то розгоряється, то затухає у ЯВному прояві; війна богів, які більш реальні (хоча й недосяжні для нашого розуміння…), ніж ми це можемо собі уявляти… Носії древніх знань – це діаманти людства! Хто їх оберігає? І для чого? В інтересах котрого з богів це? …Фільм "Кристал часу" ще більше заінтригував! Дуже вдала наглядність повіданого… Питань виникло маса! :)

У доданому фільмі показані тільки основні місця сили Землі/Тіамат(?). А як же місця сили, наприклад, в Україні – Кам'яна могила, в Росії – Асгард, в Англії – Стоунгедж... Може вони ще більш загадкові ніж ті, про які мовиться в фільмі? Чи це лише початок заглиблення в таємницю? Перевірка на сприйняття тайнознань, заохочення до посвячення, так би мовити.

Гарно сказано, що ми можемо щось змінювати, але… під керівництвом (за сценарієм) "написаним згори"… То яка наша роль, роль Найменших_З_Богів? Лише як виконавців?

До барв прапора України

Відмітив для себе цікаву ілюстрацію до кольорів нашого прапора…

" Початок цього “Міфу творіння ” заслуговує уваги.

Акт 1: Коли вгорі не названо небо, А суша внизу була безіменна, Апсу першородний, всетворитель, Прамати Тіамат, що все породила, Води свої воєдино з”єднали, очеретяних загонів тоді ще не було, Коли з богів нікого ще не було, Ніщо не названо, долю не відзначено, Тоді в надрах зародилися боги ...

На самому початку існували тільки три небесних тіла: «першородний АП.СУ/Сонце («той, хто існував з самого початку»), МУМ.МУ/Меркурій («той, хто був народжений») і Тіамат/Земля («діва життя»)."

Сонце – вогонь (бо творчий елемент світобудови, який породив першобога МУМ.МУ/Меркурія («того, хто був народжений»)) – золота барва (бо Перший Творець, «той, хто існував з самого початку»)

і…

Тіамат/Земля – вода (з неї народжений першобог МУМ.МУ/Меркурій («той, хто був народжений») – блакитна барва (бо вода)

Їх поєднання створило перше життя – пару/атмосферу/одяг "Завдяки атмосфері Дванадцята Планета (про яку планету йдеться мова?) мала можливість виробляти і зберігати тепло"

Шкода Сонця, якого перемогли інші боги… :(

ТіХтоКеруєЗгори

ТіХтоКеруєЗгори зобов’язували будувати Храми… Добре… це позначення місць сили… Місць найвищого їх прояву, місць звідки легше керувати Землею... !Але й менші храми будуються в різних країнах – православних, католицьких, мусульманських, інших… ?Це місця з яких легше керувати окремими народами? ?Прив'язка їх до певних систем – релігійних? Тоді навіщо їх така кількість?... Тим більше коли ці системи чужі для корінних народів…

Що є для усіх сторонніх сил (назву їх… умовно :)… "космонавти") вірування людей з їх "священнодійствами", ритуалами, святкуваннями, боротьбою за "землі предків"? Цікавою грою "діток нерозумних"? Наскільки це важливо для самих "діток"? Щоб дурне в голову не лізло, на зразок будування Вавилонської вежі? (О!... ?А Вавилонська вежа входила до системи додекаедрів, чи руйнувала їх дію, бо таким чином людство мало змогу втрутитися в плани "космонавтів"?... але забули за "відволікаючий маневр" (на зразок останнього бою людства під проводом Арагорна і Гендальфа, щоб Фродо й Сем мали змогу пробратися до вулкану і знищити Перстень Сили без нагляду "Недремного Ока")  і їх за це покарали… змішанням мов (на цей раз… така собі гуманність :) )).

То Україна – не центр, чи центр?

Ми зараз так собі хочемо знати/уявляти, що Україна – це центр земного існування Людства, яке породжене Землею/Тіамат… спочатку як "…, скорпіонолюдей, людинособак і людинориб ….", а потім як Адама (чи навпаки Адам/атом був першим творінням?) – людину досконалу, першолюдину, НайменшогоСередБогів... ?А де ж прив’язка до описаного в статті і показаного в фільмі? У якій ролі Україна виступає в планах великої геополітики "космонавтів"? Тут же не має "виходів вершин складного додекаедра"? Що це, відволікаючий маневр світового керівництва?

Де бункер!?

Хто ті люди, які ховалися під землею від катастрофи посланої згори? Може "кожної тварі по парі" – це не тварини в ковчезі Ноя, а саме оті відаючі – агрономи, металурги, хіміки, організатори, будівельники, соціологи(-ніки) та інші представники людства, які призвані відроджувати життя після чергової катастрофи? Бо, якщо "прамати Тіамат може означати Діамант", де саме такі відаючі і є діамантами, тобто дітьми Тіамат/Землі? 

Це раніше… А тепер, коли практика переховування під землею відома – бункери будують… ну всі олігархи(!) – де (який) той "Ноїв ковчег" сучасності? …Але думка лине далі :)… Справді, бункери будують олігархи, але це ще не певно, чи будуть вони там переховуватися ( ;) )… кажуть, нацисти і комуністи також будували бункери/секретні_об’єкти, але будівельники і кати будівельників, як і кати катів будівельників, потім знищувалися… То що, йде підготовка до чергового акту знищення/очищення людства? Куди подітися, де сховатися, до кого можна в бункер!!! ;)

Без паніки! :) Бо…

…Гарно показано в фільмі "Кристал часу" техніку організації Всесвітнього Потопу – виливом величезної кількості води в потрібну точку (тому то й була можливість попередити про нього – бо він був організований!). Оце так зброя всесвітнього знищення! Очевидно, якусь таку подібну випробовують і сьогодні (співставляючи сучасні "потопи" в окремих місцях на Землі і вищезазначену інформацію)… О! Може, тому бої за Україну й ведуться, що тут найстабільніша територія Землі?! І можна вберегтися від ураження… як думають… Хоча від зброї, на зразок того "водомету", вберегтися навряд чи можна…

Йдемо далі :). В пророцтвах про останні часи говориться про те, що "потопу Бог більше не пошле на Землю… через те і веселка – як запорука обіцяного"… Отже, ця зброя уже не використовуватиметься богами... Натомість в тих же пророцтвах говориться і про останню кару у вигляді "вогню небесного, який попалить все живе", а "небеса згорнуться, як сувій полотна" (в точності цитат не ручаюсь – тому і не виділяв їх курсивом, – але основний сенс передав…).

Залишається те, що ми вже й так давно з'ясували – самовдосконалення! Досконала Людина – Свята – може все: 1) відвести катастрофу; 2) вберегтися від катастрофи знанням про неї; чи 3) перезавантажитись у нову якість із збереженням попередньо здобутих знань.

РаДіймо!

Гравець: 
Арсен Дубовик

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка