Зображення користувача Арсен Дубовик.
Арсен Дубовик
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Роздуми після прочитання статті "Звідки взявся символ хреста?"

Цікаві емоції викликала стаття Звідки взявся символ хреста?

…Роздумів багато викликала…

Постійна війна древніх богів, що то розгоряється, то затухає у ЯВному прояві; війна богів, які більш реальні (хоча й недосяжні для нашого розуміння…), ніж ми це можемо собі уявляти… Носії древніх знань – це діаманти людства! Хто їх оберігає? І для чого? В інтересах котрого з богів це? …Фільм "Кристал часу" ще більше заінтригував! Дуже вдала наглядність повіданого… Питань виникло маса! :)

У доданому фільмі показані тільки основні місця сили Землі/Тіамат(?). А як же місця сили, наприклад, в Україні – Кам'яна могила, в Росії – Асгард, в Англії – Стоунгедж... Може вони ще більш загадкові ніж ті, про які мовиться в фільмі? Чи це лише початок заглиблення в таємницю? Перевірка на сприйняття тайнознань, заохочення до посвячення, так би мовити.

Гарно сказано, що ми можемо щось змінювати, але… під керівництвом (за сценарієм) "написаним згори"… То яка наша роль, роль Найменших_З_Богів? Лише як виконавців?

До барв прапора України

Відмітив для себе цікаву ілюстрацію до кольорів нашого прапора…

" Початок цього “Міфу творіння ” заслуговує уваги.

Акт 1: Коли вгорі не названо небо, А суша внизу була безіменна, Апсу першородний, всетворитель, Прамати Тіамат, що все породила, Води свої воєдино з”єднали, очеретяних загонів тоді ще не було, Коли з богів нікого ще не було, Ніщо не названо, долю не відзначено, Тоді в надрах зародилися боги ...

На самому початку існували тільки три небесних тіла: «першородний АП.СУ/Сонце («той, хто існував з самого початку»), МУМ.МУ/Меркурій («той, хто був народжений») і Тіамат/Земля («діва життя»)."

Сонце – вогонь (бо творчий елемент світобудови, який породив першобога МУМ.МУ/Меркурія («того, хто був народжений»)) – золота барва (бо Перший Творець, «той, хто існував з самого початку»)

і…

Тіамат/Земля – вода (з неї народжений першобог МУМ.МУ/Меркурій («той, хто був народжений») – блакитна барва (бо вода)

Їх поєднання створило перше життя – пару/атмосферу/одяг "Завдяки атмосфері Дванадцята Планета (про яку планету йдеться мова?) мала можливість виробляти і зберігати тепло"

Шкода Сонця, якого перемогли інші боги… :(

ТіХтоКеруєЗгори

ТіХтоКеруєЗгори зобов’язували будувати Храми… Добре… це позначення місць сили… Місць найвищого їх прояву, місць звідки легше керувати Землею... !Але й менші храми будуються в різних країнах – православних, католицьких, мусульманських, інших… ?Це місця з яких легше керувати окремими народами? ?Прив'язка їх до певних систем – релігійних? Тоді навіщо їх така кількість?... Тим більше коли ці системи чужі для корінних народів…

Що є для усіх сторонніх сил (назву їх… умовно :)… "космонавти") вірування людей з їх "священнодійствами", ритуалами, святкуваннями, боротьбою за "землі предків"? Цікавою грою "діток нерозумних"? Наскільки це важливо для самих "діток"? Щоб дурне в голову не лізло, на зразок будування Вавилонської вежі? (О!... ?А Вавилонська вежа входила до системи додекаедрів, чи руйнувала їх дію, бо таким чином людство мало змогу втрутитися в плани "космонавтів"?... але забули за "відволікаючий маневр" (на зразок останнього бою людства під проводом Арагорна і Гендальфа, щоб Фродо й Сем мали змогу пробратися до вулкану і знищити Перстень Сили без нагляду "Недремного Ока")  і їх за це покарали… змішанням мов (на цей раз… така собі гуманність :) )).

То Україна – не центр, чи центр?

Ми зараз так собі хочемо знати/уявляти, що Україна – це центр земного існування Людства, яке породжене Землею/Тіамат… спочатку як "…, скорпіонолюдей, людинособак і людинориб ….", а потім як Адама (чи навпаки Адам/атом був першим творінням?) – людину досконалу, першолюдину, НайменшогоСередБогів... ?А де ж прив’язка до описаного в статті і показаного в фільмі? У якій ролі Україна виступає в планах великої геополітики "космонавтів"? Тут же не має "виходів вершин складного додекаедра"? Що це, відволікаючий маневр світового керівництва?

Де бункер!?

Хто ті люди, які ховалися під землею від катастрофи посланої згори? Може "кожної тварі по парі" – це не тварини в ковчезі Ноя, а саме оті відаючі – агрономи, металурги, хіміки, організатори, будівельники, соціологи(-ніки) та інші представники людства, які призвані відроджувати життя після чергової катастрофи? Бо, якщо "прамати Тіамат може означати Діамант", де саме такі відаючі і є діамантами, тобто дітьми Тіамат/Землі? 

Це раніше… А тепер, коли практика переховування під землею відома – бункери будують… ну всі олігархи(!) – де (який) той "Ноїв ковчег" сучасності? …Але думка лине далі :)… Справді, бункери будують олігархи, але це ще не певно, чи будуть вони там переховуватися ( ;) )… кажуть, нацисти і комуністи також будували бункери/секретні_об’єкти, але будівельники і кати будівельників, як і кати катів будівельників, потім знищувалися… То що, йде підготовка до чергового акту знищення/очищення людства? Куди подітися, де сховатися, до кого можна в бункер!!! ;)

Без паніки! :) Бо…

…Гарно показано в фільмі "Кристал часу" техніку організації Всесвітнього Потопу – виливом величезної кількості води в потрібну точку (тому то й була можливість попередити про нього – бо він був організований!). Оце так зброя всесвітнього знищення! Очевидно, якусь таку подібну випробовують і сьогодні (співставляючи сучасні "потопи" в окремих місцях на Землі і вищезазначену інформацію)… О! Може, тому бої за Україну й ведуться, що тут найстабільніша територія Землі?! І можна вберегтися від ураження… як думають… Хоча від зброї, на зразок того "водомету", вберегтися навряд чи можна…

Йдемо далі :). В пророцтвах про останні часи говориться про те, що "потопу Бог більше не пошле на Землю… через те і веселка – як запорука обіцяного"… Отже, ця зброя уже не використовуватиметься богами... Натомість в тих же пророцтвах говориться і про останню кару у вигляді "вогню небесного, який попалить все живе", а "небеса згорнуться, як сувій полотна" (в точності цитат не ручаюсь – тому і не виділяв їх курсивом, – але основний сенс передав…).

Залишається те, що ми вже й так давно з'ясували – самовдосконалення! Досконала Людина – Свята – може все: 1) відвести катастрофу; 2) вберегтися від катастрофи знанням про неї; чи 3) перезавантажитись у нову якість із збереженням попередньо здобутих знань.

РаДіймо!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Мда-а-а-а... Як на мене, то дуже сумбурний потік думок, що пані Зоріни, що Ваш, пане Арсене. Те, що я читав раніше на дану тему, було набагато більш зрозумілішим, того ж Сітчіна. А зараз всі думки в моїй голові з цього питання перемішалися в суцільний мікс.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Коментарі

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Мда-а-а-а... Як на мене, то дуже сумбурний потік думок, що пані Зоріни, що Ваш, пане Арсене. Те, що я читав раніше на дану тему, було набагато більш зрозумілішим, того ж Сітчіна. А зараз всі думки в моїй голові з цього питання перемішалися в суцільний мікс.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Так це й було зазначено в анонсі до статті, Пане Аватаре ;) Так, потік думок...багато запитань... у Вас не має на них відповіді? Ну що ж ...зате як зачепило Вас!!! :D Значить щось в цьому таки є! Як мовиться у нас на сайті - інформація, це те, що приховується. все інше реклама, або - справжнє мистецтво це коли після отриманої інформації виникає запитання "А що це було?!"
Шукаємо відповіді на свої ж запитання! РаДіймо!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Дякую, Арсене, за ваші роздуми. То розкажіть, Аватаре, про Сітчіна.

Зображення користувача Аватар Арій.
0
Ще не підтримано

Що я можу сказати про Сітчіна. У свій час по нього досить критично пройшовся Стратег, і я в більшості з ним згоден. Але... Я не зрозумів початок, від якого все «розкручує» Сітчін, і куди він хилить. Критика Стратега теж була доволі поверхова. Можливо його не цікавлять думки Сітчіна, і він не хоче в них копирсатися, бо вважає їх хибними. Адже Сітчін факти (чи артефакти) трактує на свій лад. Особисто я, матеріал поданий Сітчіном, не можу інтерпретувати взагалі, бо, як писав вище, не бачу початку. Тому мені важко з ним погодитися чи не погодитися. Гадаю, кожен буде мати свою відмінну думку після прочитання його книг.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Оксана Лутчин.
0
Ще не підтримано

“про які йдеться мова” - про які йдеться, ... про які мовиться...
“початок "занурення" в таємницю” - початок заглиблення в таємницю
“навіщо їх така маса” - навіщо їх така кількість?
“найбільш стабільна територія” - найстабільніша територія.
“й так давно уяснили” - й так давно з'ясували.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую, пануню Оксано! Радий Вас знову чути на своєму блозі :).
Зауваги врахував. Помилки виправив.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Думаю, що будування храмів за планом богів служить якоюсь користю. Домовлялися раніше так: - я тобі даю перемогу у війні чи владу над якимось народом, але ти, ставши царем, будуватимеш храми. Вже також знаємо, що магнітні хвилі ритму серця очищають і розмежовують важкороздільні воду від нафти, це досліджено. Значить і Земля має свої хвилі і їх можна використовувати.
А щодо України, то в мене є інші думки. Там де є стабільність і рівновага вологи і сонця - це довгожительство. Коли атмосфера насичена вологою і сонцем появляється Веселка. Така запорука бога - це нагадування, що рай завжди можна відновити на землі. Відзначимо, що в цей час нема вітру.
Медицина знайшла антиоксиданти проти вільних радикалів, які зношують наше фізичне тіло. Антиоксидантів найбільше має чорниця, яка росте там, де є волога. На рівнинних землях України можна творити "райський сад" і стати довгожителями надавши відповідну оточуючу атмосферу. А вібрацією звуків можна впливати на хмари, чим вже і користуються.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.
0
Ще не підтримано

Дякую п. Арсене. Мою статтю “Звідки взявся символ хреста” не слід вважати як кінцевий варіант творіння світу. Стаття дає можливість бачити складність, зрозуміти і відділити правду від фальші. Приходить нова інформація і вносимо нові аргументи.
Якщо дивитися кольори, то співпадає з нашим прапором так: жовтий і блакитний народжує зелений. Меркурій у Відах визначається зеленим кольором. Думаю, що Меркурій не відноситься, до народжених пізніше богів, бо він був спочатку. Трійця існувала спочатку, хоч Меркурій і визначається народженим від перших двох.
Прив”язки до фільму “Кристал” нема, бо його я побачила після написання моєї статті. Фільм виявився доречним.
Дванадцята планета це є Нібіру. Ще відомо, що два сина було у Енкі - Мардук і Тот (Гермес). Шумерська поема описала величність Мардука, а за Тота ні гугу. А Тоту були передані найбільші секрети. Попереду ще найцікавіші відкриття. Оце прочитала в книзі ”Арійський стандарт”, що Тот, Гермес, Меркурій - це одна особа. Цікаво.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Дякую за відповіді. пані Зоріно.

Цитата:
Коли атмосфера насичена вологою і сонцем появляється Веселка. Така запорука бога - це нагадування, що рай завжди можна відновити на землі.

Оце вчора слухав "Браму безсмертя" Юрія Шилова - він там наводить згадку зі свого дитинства - то одна бабуся там наводила й іншу назву Веселки - РайДугу. Мовляв, що це дорога(дуга) до раю. Гарно. Отже, це не росіянізм, як я колись думав :).

Цитата:
жовтий і блакитний народжує зелений. Меркурій у Відах визначається зеленим кольором.

Гарне порівняння. Це, може, на майбутнє - жовто-блакитно-зелений? Коли сонячне запліднить блакитне, духовність засіє матеріальність і лише від цього народиться зелений

А гляньте ще цю статтю, будь ласка. Може розгадка барв тут? "Всесвіт та зелена відновлювальна енергетика – пошуки гармонії"
А як це? У мусульман - символічний колір зелений....

Цитата:
прочитала в книзі ”Арійський стандарт”

Читаймо ”Арійський стандарт”! ;)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)