Категорія:

Якби я був гетьманом...

Більшість населення витрачає свої нерви й енергію на слідкування за меншістю населення і її проклинання. Звідси одні знесилені і затуркані, інші - озлоблені і прокляті. Весело живемо! А що буде, якщо хоча б 20% населення усю свою енергію і фантазію спрямують на допомогу собі і владі стати кращими? "Слабо?"

Коли Якби я був султан гетьман... то перші законопроекти були б такі:

 

"Закон про відновлення символіки"

Шана Богу і державі. Відновлення вигляду державного прапора, кольору герба і зміна гімну. Думаю, це найочевидніше рішення і його пояснювати нема необхідності. Хто ще нічого про це не чув, ось "ввідна стаття"(ч.1з4):

Ось так має виглядати:

Щодо гімну, можна оголосити вседержавний конкурс, можливо, навіть з референдумом, або, конкурс залишити для обов’язкових регіональних "візиток", а державним постановити "Боже великий, єдиний..." duhovnyy_gimn_ukrayiny_-_bozhe_velykyy_yedynyy1.mp3

П.С. анекдот в тему: "Тихоне, Устина ще не прийшла? А, не прийшла, ну то я підожду.. а то мені так погано, так погано, ну, підожду, може надприродна сила мені ще посміхнеться, і всі проблеми згинуть, самі  собою. А щоб нудно не було, волосся положу за гребінець. А взагалі - це все він, Богдан нерозумний..."

"Закон про заборону вбивства корів"

Шана людям душі і духу. Забороняється вбивство корів будь-якого віку. Будь-хто може або доглядати корову до її природної смерті, або здати її у спеціально організовані державні корівники. Корівники треба організувати так, щоб вони самоокуповувались. Пустих корівників в нашій країні безліч, 1-2 корівники навіть заможний мешканець міста може купити, замість/впридачу авто. Кізяк і сеча іде на: 1) побутову хімію; 2) медицину (держ. програма медичної реформи); 3) добрива (що не підійде для попередніх цілей). Продукція + молокопродукт ідуть на див. "пенсійний хліб". Після природної смерті дозволяється використання тіла для промислових потреб (побут. хімія, медицина), те, що непотрібно - спалюється/закопуєтся. Туди можна наймати як звичайних людей на роботу, так і залучати винних в дрібних злочинах, але не здатних/не бажаючих сплатити штраф, або вибирають між короткотерміновим ув"язненням за дрібне порушення і корівником (*2 термін). З часом, після судової реформи, див "смертна кара", охочих попрацювати в корівниках буде більш, ніж достатньо, і можна буде навіть вибирати серед бажаючих. Залишаються організаційні і економічні дрібниці, про які нема потреби зараз писати.

П.С. вищеописана ідея збору й утримання старих корів уже реалізована обізнаною в ведичних науках сімейною парою, недалеко від Луцька. Корів, мабуть, купують за заниженою ціною м’яса, обіцяючи догляд за ними. Виготовляють засоби медицини, засоби особистої гігієни, ароматичні засоби... паралельно ті ж молокопродукти. Продукція виходить недешевою, але, зважаючи на якість і привабливість - дуже конкурентноздатною.

"Закон про справедливість смертну кару"

Шана адміністраторам. Введення за досить широкий спектр важких злочинів смертної кари в різних варіаціях. Введення за широкий спектр дрібних злочинів фізичного привселюдного покарання та/або фізичних "відзнак" - тавро на видимій ділянці тіла чи ампутація пальців, наприклад, за відповідні злочини. У порушників з дрібними злочинами є альтернатива - замість привселюдного шмагання/таврування/ампутування - виправні роботи на державних програмах (корівниках, наприклад, чи якихось інших шкідливих, але необхідних роботах), елементарний і досить дешевий браслет з автоматикою на шиї допоможе їм сумлінно виправлятись - досягнення ГПС техніки далеко сягнули (я в цьому прекрасно обізнаний). А з часом, оновлення судового законодавства, зміна судового процесу, реформа судової гілки. Я не піднімаю інформації, скільки наша влада сьогодні витрачає на судову систему, але після навіть тих простих вищеописаних кроків бюджет цієї гілки зменшиться          (щонайменше) на 30%, а з реформою - ще на 30%, тобто, через кілька років на судову систему має йти не більш як 40% того, що йде зараз, розрахунки без врахування інфляції.

П.С. Чув про сучасну реалізацію смертної кари в різних країнах. Нічого поганого не чув. Смертна кара - це просто очевидна, культурна потреба нашого часу.

"Закон про робочий день"

Шана діловим людям. Початок робочого дня в країні - о 6:00 до 15:00, обід з 11:00 до 12:00. Виправлення 12:00 до найвищого положення Сонця. Відповідно, вставати варто буде о 4:00 - 5:30, лягати захочеться +/- година 20:00. А якщо здорова людина ляже спати в 20:00, то в 2:00 - 4:00 їй самій захочеться вже встати, без будильника. Тільки з 21 до 00 відновлюються душа, в інший час відпочиває тільки тіло, і то неповноцінно. 3 години в цей час рахуються за 6 і більше годин сну в пізніший час. З 6 до 15 людина найбільш здатна до продуктивної праці - інтелектуальної чи фізичної. Юр. об’єкти, що швидко перейдуть на цей розклад, отримають пільги в податкуванні на пів року, наприклад на 33% менше, фірми, які цього не зроблять - навпаки, на 33% збільшиться, плюс одноразова пеня, якщо й через місяць не перейдуть - повторна і в два рази більша, замість третьої пені - закриття (незалежно від розміру об’єкту). Фактичне виконання прослідковуєтся.

П.С. За подібним розкладом працює Чехія. Ви чули про якісь економічні чи будь-які інші негаразди в Чехії? Я теж не чув. Якби вони там були, я б про це знав. Там веде бізнес мій знайомий, який поїхав туди колись як звичайний робітник на пив. завод.

"Закон про хліб насущний пенсійний хліб"

Шана старим бідним людям. Відкриття у населених пунктах держ. об’єктів "дякуємо вам" (чи інша назва). Це приміщення на зразок магазину, де може зареєструватись пенсіонер та деякі інші пільгові категорії, позбавлені турботи близьких і можливості прохарчуватись. Процедура має проходити легко. Після реєстрації, людина може щодня взяти порцію харчів, необхідну, щоб просто без голоду прожити день. В об’єкті буде певний вибір, тобто людина зможе вибрати, що їй їсти сьогодні - хліб+молоко чи картопля+яйця/овочі тощо. Справа має бути продуманою так, щоб пільгова категорія була безпечною, що шматок їжі вона буде мати щодня. Моменти, які унеможливлюють зловживання описувати не буду - це прості дрібниці. Харчі в такі об’єкти можуть надходити від: 1) меценатів, за заданим списком того, що об’єкт може прийняти, і відмінусуванням еквіваленту+7% вартості продуктів з податку, 3) з держ. об’єктів, на зразок корівників, господарств 3) з територіального бюджету (тендерних держ.замовлень) тощо.  Натомість деякі сучасні "пільги" і плечі, на які вони лягають, як, наприклад, проїзд, можна і переглянути.

Можна було описати детально численні причини, які спонукають і сприяють введенню цих Законів, але міркував так: хто мислить - той і сам причини знайде,  нюанси "домалює" і зрозуміє, хто безглуздий - той навіть після 100 сторінок з цифрами і підтвердженнями, розгорнутою аналітикою, нічого не зрозуміє і нововведення не сприйме, та й не для таких стаття писана.

Інші Закони:

  • "Про скасування обов’язкової середньої освіти"
  • "Про скасування обов’язкової військової служби"
  • "Про візові нормативи й іноземне франчайзі"
  • "Про мобілізацію на державні роботи"
  • "Про державні свята"
  • "Про виборче право"
  • "Про бюджет, податки і регіональні свободи"
  • "Про соціальний устрій"

 

Якщо у читачів з’явиться зацікавлення - чіткіше і детальніше розкрию тему "Радикальне, але реальне адміністрування".

Хай буде!

 

Сподобалось? Подякуй: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка