Зображення користувача Богдан ДуБ.
Богдан ДуБ

Якби я був гетьманом...

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Більшість населення витрачає свої нерви й енергію на слідкування за меншістю населення і її проклинання. Звідси одні знесилені і затуркані, інші - озлоблені і прокляті. Весело живемо! А що буде, якщо хоча б 20% населення усю свою енергію і фантазію спрямують на допомогу собі і владі стати кращими? "Слабо?"

Коли Якби я був султан гетьман... то перші законопроекти були б такі:

 

"Закон про відновлення символіки"

Шана Богу і державі. Відновлення вигляду державного прапора, кольору герба і зміна гімну. Думаю, це найочевидніше рішення і його пояснювати нема необхідності. Хто ще нічого про це не чув, ось "ввідна стаття"(ч.1з4):

Ось так має виглядати:

Щодо гімну, можна оголосити вседержавний конкурс, можливо, навіть з референдумом, або, конкурс залишити для обов’язкових регіональних "візиток", а державним постановити "Боже великий, єдиний..." duhovnyy_gimn_ukrayiny_-_bozhe_velykyy_yedynyy1.mp3

П.С. анекдот в тему: "Тихоне, Устина ще не прийшла? А, не прийшла, ну то я підожду.. а то мені так погано, так погано, ну, підожду, може надприродна сила мені ще посміхнеться, і всі проблеми згинуть, самі  собою. А щоб нудно не було, волосся положу за гребінець. А взагалі - це все він, Богдан нерозумний..."

"Закон про заборону вбивства корів"

Шана людям душі і духу. Забороняється вбивство корів будь-якого віку. Будь-хто може або доглядати корову до її природної смерті, або здати її у спеціально організовані державні корівники. Корівники треба організувати так, щоб вони самоокуповувались. Пустих корівників в нашій країні безліч, 1-2 корівники навіть заможний мешканець міста може купити, замість/впридачу авто. Кізяк і сеча іде на: 1) побутову хімію; 2) медицину (держ. програма медичної реформи); 3) добрива (що не підійде для попередніх цілей). Продукція + молокопродукт ідуть на див. "пенсійний хліб". Після природної смерті дозволяється використання тіла для промислових потреб (побут. хімія, медицина), те, що непотрібно - спалюється/закопуєтся. Туди можна наймати як звичайних людей на роботу, так і залучати винних в дрібних злочинах, але не здатних/не бажаючих сплатити штраф, або вибирають між короткотерміновим ув"язненням за дрібне порушення і корівником (*2 термін). З часом, після судової реформи, див "смертна кара", охочих попрацювати в корівниках буде більш, ніж достатньо, і можна буде навіть вибирати серед бажаючих. Залишаються організаційні і економічні дрібниці, про які нема потреби зараз писати.

П.С. вищеописана ідея збору й утримання старих корів уже реалізована обізнаною в ведичних науках сімейною парою, недалеко від Луцька. Корів, мабуть, купують за заниженою ціною м’яса, обіцяючи догляд за ними. Виготовляють засоби медицини, засоби особистої гігієни, ароматичні засоби... паралельно ті ж молокопродукти. Продукція виходить недешевою, але, зважаючи на якість і привабливість - дуже конкурентноздатною.

"Закон про справедливість смертну кару"

Шана адміністраторам. Введення за досить широкий спектр важких злочинів смертної кари в різних варіаціях. Введення за широкий спектр дрібних злочинів фізичного привселюдного покарання та/або фізичних "відзнак" - тавро на видимій ділянці тіла чи ампутація пальців, наприклад, за відповідні злочини. У порушників з дрібними злочинами є альтернатива - замість привселюдного шмагання/таврування/ампутування - виправні роботи на державних програмах (корівниках, наприклад, чи якихось інших шкідливих, але необхідних роботах), елементарний і досить дешевий браслет з автоматикою на шиї допоможе їм сумлінно виправлятись - досягнення ГПС техніки далеко сягнули (я в цьому прекрасно обізнаний). А з часом, оновлення судового законодавства, зміна судового процесу, реформа судової гілки. Я не піднімаю інформації, скільки наша влада сьогодні витрачає на судову систему, але після навіть тих простих вищеописаних кроків бюджет цієї гілки зменшиться          (щонайменше) на 30%, а з реформою - ще на 30%, тобто, через кілька років на судову систему має йти не більш як 40% того, що йде зараз, розрахунки без врахування інфляції.

П.С. Чув про сучасну реалізацію смертної кари в різних країнах. Нічого поганого не чув. Смертна кара - це просто очевидна, культурна потреба нашого часу.

"Закон про робочий день"

Шана діловим людям. Початок робочого дня в країні - о 6:00 до 15:00, обід з 11:00 до 12:00. Виправлення 12:00 до найвищого положення Сонця. Відповідно, вставати варто буде о 4:00 - 5:30, лягати захочеться +/- година 20:00. А якщо здорова людина ляже спати в 20:00, то в 2:00 - 4:00 їй самій захочеться вже встати, без будильника. Тільки з 21 до 00 відновлюються душа, в інший час відпочиває тільки тіло, і то неповноцінно. 3 години в цей час рахуються за 6 і більше годин сну в пізніший час. З 6 до 15 людина найбільш здатна до продуктивної праці - інтелектуальної чи фізичної. Юр. об’єкти, що швидко перейдуть на цей розклад, отримають пільги в податкуванні на пів року, наприклад на 33% менше, фірми, які цього не зроблять - навпаки, на 33% збільшиться, плюс одноразова пеня, якщо й через місяць не перейдуть - повторна і в два рази більша, замість третьої пені - закриття (незалежно від розміру об’єкту). Фактичне виконання прослідковуєтся.

П.С. За подібним розкладом працює Чехія. Ви чули про якісь економічні чи будь-які інші негаразди в Чехії? Я теж не чув. Якби вони там були, я б про це знав. Там веде бізнес мій знайомий, який поїхав туди колись як звичайний робітник на пив. завод.

"Закон про хліб насущний пенсійний хліб"

Шана старим бідним людям. Відкриття у населених пунктах держ. об’єктів "дякуємо вам" (чи інша назва). Це приміщення на зразок магазину, де може зареєструватись пенсіонер та деякі інші пільгові категорії, позбавлені турботи близьких і можливості прохарчуватись. Процедура має проходити легко. Після реєстрації, людина може щодня взяти порцію харчів, необхідну, щоб просто без голоду прожити день. В об’єкті буде певний вибір, тобто людина зможе вибрати, що їй їсти сьогодні - хліб+молоко чи картопля+яйця/овочі тощо. Справа має бути продуманою так, щоб пільгова категорія була безпечною, що шматок їжі вона буде мати щодня. Моменти, які унеможливлюють зловживання описувати не буду - це прості дрібниці. Харчі в такі об’єкти можуть надходити від: 1) меценатів, за заданим списком того, що об’єкт може прийняти, і відмінусуванням еквіваленту+7% вартості продуктів з податку, 3) з держ. об’єктів, на зразок корівників, господарств 3) з територіального бюджету (тендерних держ.замовлень) тощо.  Натомість деякі сучасні "пільги" і плечі, на які вони лягають, як, наприклад, проїзд, можна і переглянути.

Можна було описати детально численні причини, які спонукають і сприяють введенню цих Законів, але міркував так: хто мислить - той і сам причини знайде,  нюанси "домалює" і зрозуміє, хто безглуздий - той навіть після 100 сторінок з цифрами і підтвердженнями, розгорнутою аналітикою, нічого не зрозуміє і нововведення не сприйме, та й не для таких стаття писана.

Інші Закони:

 • "Про скасування обов’язкової середньої освіти"
 • "Про скасування обов’язкової військової служби"
 • "Про візові нормативи й іноземне франчайзі"
 • "Про мобілізацію на державні роботи"
 • "Про державні свята"
 • "Про виборче право"
 • "Про бюджет, податки і регіональні свободи"
 • "Про соціальний устрій"

Хай буде!

Наші інтереси: 

філософія

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Оксана Лутчин.

 Вибачте, це не музика!!! Ви помилились блогом. Може, внесете відповідні корективи.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Юрко Гірський.

це ви про яку музику?

Накреслю свастику на хаті, і буду спати вже спокійно...

Зображення користувача Оксана Лутчин.

  Смертна кара -   суперечить  Божим законам.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

пані Оксано, звідки чи черпаєте Божі закони? )

спецтема вірна, ніяких помилок.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Оксана Лутчин.

 Ви, п. Богдане, особисто годитесь здійснювати смертну кару?

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Леонід Золотаренко.

Смертна кара це лише верхівка айсберга. Яким буде механізм здійснення цього процесу ?
В наш час, при наскрізь прогнившій та закорумпованій судовій системі впровадження смертної кари не є доцільним.

Зображення користувача Спас Ярий.

Смертна кара недоречна навіть якщо дивитися не крізь призму Божих Законів, а навіть лише економічних інтересів. Куди вигідніше для держави послати правопорушника на виправні роботи. Звичайно, за козацьких часів смертна кара була доречна, але сьогодні її краще замінити роботами. Проте є одна особа, для якої смертна кара буде актуальною завжди. А саме, керівник держави. Якщо його політика призвела до незворотніх негативних змін в країні, то доречно застосувати смертну кару. Це, на мою думку, єдиний вийняток.

 

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Смертна кара доречна завжди, у всі епохи. А в нашу - смертна кара - це вимога часу, якщо суспільство хоче бути здоровим. Смертна кара - підпорядковуєтсья принципам божественного милосердя, і відповідає Божим законам. Сентименти і забрудненість світогляду мішають це розуміти. Усі питання по типу "в залежності від судової системи" "як реалізуєтсья" - це інші, другорядні питання, не треба їх змішувати...

 

"особисто годитесь здійснювати смертну кару?"  я не гожусь за типом  народження, але є категорії людей, для яких бути палачем є природньо і корисно для еволюції (і я ці категорії знаю), так стверджують віди.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Вакула Коваль.

Згоден. Помилувати високого чиновника, дії якого опосередковано приводять до скалічення життів чи загибелі людей - це образити і наплювати на багатьох невинних. на долю всієї держави. Чим вища посада - тим більша відповідальність, це ж не "кормушка".
Ту ж Юлю, наче, жалкувато, але як глянеш ша її ужимки, та діла - то жалко стає країну, хай собі сиділа б, хоч і довічно, не жалко.

VAKULA

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Згадалось - "жалко в пчолки, а їх має бути шкода".(нар.гумор)
Та я про інший рівень міркувань писав. "жалко/нежалко" - це сентименти, емоції, почуття і людські ставлення. А "корисно для духу провинця" "загоююче для нації (еволюційної духовної жили)" і "корисно для духу виконавця" - це інший пласт міркувань.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Олег Подорожній.

А як щодо продажних суддів?

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Вед Медик.

 Я теж за momento mori. Приклад Китаю показує повний позитив від смертної кари. Наші древні Волхви ставились зовсім нормально до даної "операції".

volhv

Зображення користувача Індіана Джонс.

Нарешті прочитав статтю :)

Не знав що в Чехії так рано прокидаються. Хоча людина може жити за будь яким графіком.

А як давно  у Чехів, такий робочий графік?

Зображення користувача Вакула Коваль.

Думаю, такий графік там з давніх часів. У поляків було на 6-00 на роботу, на завод, у 90-х роках, може й зараз теж. У нас було на 7-00. Ще й старі робітники приходили зарані та різалися у доміно! Це не диво, це давня традиція.

VAKULA

Зображення користувача Володимир Світлий.

Таким чином вбивство ,смерть ,фізичне приниження, закони ,табор ,констабор... асоціюється з пропонованим символом. Яким чином це пов'язано з простором Волі. Простір теранії це не простір Волі.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Асоціації понесло на крилах страхів/небажань. Думка закінчуєтсья тим, що автор виказує прив"язку смерті і власне вольових дій до простору боротьби, чим помножує масовий асоціативний бруд.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Радянська школа викривила ваші асоціації. А руйнувати "виплекані" з дитинства стереотипи ніхто не хоче. А тепер всі хором: "ой, влада погана!" )

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Ви, Богдане, не коректно помістили "закон про смертну кару" -

це простір боротьби, а не волі.  Простір волі керується іншими принципами.

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

ви це серйозно?

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Миро Продум.

В українській традиції не було смертної кари - була "кара на горло". Але традиції треба змінювати. Оскільки смерть - це середина життя, то кару на горло варто замінити на "примусове перезавантаження". 

 

У Просторі волі все відбувається з власної волі. Людина, яка вирішила порушити існуючі правила, завжди має пам'ятати про Залізний закон розплати: Все, що ти робиш іншому, буде зроблено тобі.

 

Наприклад, той, хто прагне вбити іншого, має бути готовим до того, що його також уб'ють. Тобто він добровільно приймає такі правила життя, і якщо його перезавантажать - це буде виконання його волі. 

 

З другого боку, примусове перезавантаження - це дуже відповідальна справа. Той, хто ухвалює таке перезавантаження, має бути готовим до того, що в разі помилки його також можуть перезавантажити.

 

Арійські брахмани ухвалювали примусове перезавантаження в дуже рідкісних випадках. З історії кельтів знаємо, що друвіди давали засудженому шанс зробити добру справу, заслужити народну повагу і забезпечити собі нормальне наступне втілення.

 

Для цього вони домовлялися з засудженим про те, що після потрапляння в світ духів він передасть невоплоченим предкам важливі відомості, слова підтримки чи прохання. У такий спосіб примусове перезавантаження перетворювалося на ритуал відсилання вісника у світ духів.

 

 

 

     

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Світлий.

Хорбрий той хто життя зберігає і вміє прощати.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Зір Чіткий.

Пробачення не відміняє виховання. Пробачення - це вчинок почуттів, виховання - це вчинок розуму.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Володимир Світлий.

І це має існувати одночасно і гармонійно.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Думка "той, хто прагне вбити іншого, має бути готовим до того, що його також уб'ють" - справедлива. Але де гарантія що не помиляться судді стосовно обвинуваченого?

Зображення користувача Миро Продум.

Гарантії від помилок немає ніде, особливо в нашому ігровому просторі життя.

 

Гарантія тільки в тому, що кожна причина дає наслідок, тому за кожну помилку доведеться відповідати, в тому числі суддям. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Воїн Світло.

Закон причини і наслідки говорить: Кожне слідство у вашому житті має причину.

Він дуже важливий і має ще назву - залізний закон Всесвіту. 

Закон стверджує, що все відбувається з якоїсь причини поза залежності від нашого знання про неї. Немає нічого випадкового. Ми живемо в упорядкованому Всесвіті, де керують суворі закони, і розуміння цього відіграє центральну роль стосовно до будь-якого іншого закону або принципу.

Закон причини і наслідки свідчить, що для успіху є конкретні причини і що такі ж конкретні причини є для невдачі. Є конкретні причини для здоров'я і хвороби. Є конкретні причини для щастя і нещастя. Якщо у нашому житті має місце якесь слідство, яке нам би хотілося помножити, то потрібно простежити його причини і повторити їх. Якщо є деякий наслідок, яке нам зовсім не до вподоби, простежимо і його причини, а потім позбудемося від них.

Цей закон настільки простий, що багато хто не звертають на нього уваги. Люди продовжують робити (або не робити) ті самі речі, які призводять до розчарування і жаль, і звинувачують у своїх проблемах оточуючих.

 Божевілля визначається як "виконання одного і того ж дії одним і тим же способом і очікування різних результатів ". Ми всі в тій чи іншій мірі це робимо. Тому слід чесно зізнатися в цій тенденції і впоратися з нею.

Найбільш важливе застосування закону причини і наслідку, або сівби та жнив, таке: думки є причини, а умови є наслідки.

Наші думки служать головною причиною умов нашого життя. Все, що ми є, і все, чим ми станемо, є підсумком засобу наших думок. Змінивши якість своїх думок, ми змінемо і якість свого життя. Зміни у нашому зовнішньому підуть за змінами нашого  внутрішнього. Так ми отримуємо те, що посіяли.

Вся принадність цього незмінного закону полягає в тому, що, прийнявши його, ми отримуємо повний контроль над своїми думками, почуттями і отримуємими плодами. Застосовуючи цей закон, ми приводимо своє життя у гармонію і відразу ж відчуємо себе краще і щасливіше.

Кожен з аспектів успіху чи спаду можливо також пояснити дією цього базового закону. Посіявши потрібні причини, ми пожнемо бажане.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Миро Продум.

Золоті слова! Без закону причини і наслідку Всесвіт не міг би існувати ні секунди.

Головний інструмент керування собою і обставинами - думка: Пошукова система Всесвіт.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Воїн Світло.

Живе Слово, це прибирання сміття і бруду на рівні підсвідомості і включення автоматичного режиму (а це причини – думки і наслідки – плоди).  

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Нео Фіт.

...більше того, для успішного освоєння цього закону, нам постійно надається допомога у вигляді такого інструменту як "підказки"...вони завжди і кругом нас, питання їх помічати та інтерпретувати....чим вище і дальше ти на шляху духовного вддосконалення, тим більше підказок отримуєш, але і тим вагоміші уроки (наслідки) наступають..

 

...минуле неможливо змінити, але можна змінити своє відношення до нього,- а відтак, змоделювати своє майбутнє...

Зображення користувача Воїн Світло.

 Є ще Закон віри. Все, у що ми віримо, стає реальністю.  Чим сильніше ми віримо в істинність чогось, тим вище ймовірність отримати це. Якщо ми справді віримо в щось, то й уявити собі не можемо, як це може бути інакше. Наші переконання створюють тунель нашого зору. Вони редагують вхідну інформацію і відкидають те, що не відповідає нашим рішенням або переконанням.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Зображення користувача Сергій Остапенко.

У Всесвіті діють закони двох типів:  закони, створені людством, і Закони Природи.

Коли ВР створює свої закони, то їх потрібно приміряти на відповідність Законам Природи. При умові «старого мурашника» цього просто не може бути. При переході в «новий мурашник» або простір волі, будуть діяти тільки Закони Природи.  

 

Хай Буде!

Зображення користувача Володимир Світлий.

ПРО КРОКОДИЛА І ЛЮДОЖЕРА

 Отже: «Як мусить повестися філософ-гуманіст, помітивши, що крокодил підкрадається до сонного людожера? Все залежить від термінів. Якщо той, хто спить, для філософа є «людожер», треба допомогти крокодилові й разом зробити гуманну справу. Якщо філософ надає перевагу терміну «канібал», визнаючи поїдання людей таким, що відповідає ритуалам і моралі певних людських спільнот, крокодила мусить убити, а канібала штурхнути під бік («Прокинься!»). Якщо ж філософ належить до школи, котра послуговується терміном «антопофаг», який фіксує власне харчовий, а не етичний аспект цього питання, то він (філософ) може спокійно іти у бібліотеку, а відбудеться все за волею Вседержителя і законами Дарвіна. Нарешті, філософ, нетвердий у своєму ремеслі й схильний щодо «крокодилізму» і людожерства триматися не наукової, а побутової термінології типу «хве!» або «паскудство!», мусить убити обох і подати заяву про вступ до товариства мисливців і рибалок».

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Про це й говорим - все діло в світогляді.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Борій Східний.

Закон про робочий день не всім підійде, повинна бути альтернатива. Я наприклад о котрій годині не ліг би спати, якщо прокинусь раніше 9-ої, пів дня ще пробуджуюсь. А підйом о четвертій ранку викинутий день. І не я один такий. Потрібно всенародне обговорення таких законів.

Героям Слава!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Маса ще ніколи не була компетентною. А ситуація з "непробужденістю" - то всього-лиш результат того режиму (і стилю життя), який нам нав"язала наша цивілізація. Якщо сповна перейти на описаний режим, більшість відкриє для себе "приємні плюшки".) Життя зміниться, я не тільки впевний - я це знаю!

 

Спробуйте не їсти після 6ї, на вечерю їсти гречку, овочевий салат, щось легке. Перейти з кави+чаю на відвари, компоти і спеції. Відмовитись від м"яса, картоплі, помідорів на користь всіх молочних продуктів, злаків+круп, овочів... На ніч випивати кружечку гарячого молока, можна з кардамоном, маслом, цукром/медом(краще липовим).

 

П.С "Правління народу? Уточніть - над ким??"

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Зір Чіткий.

?В чому небезпека помідорів? ?Небезпечні всі помідори чи тільки варені?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Усі томати заморожують глузд/розум/"разум"рос.. Тобто, один з прошарків тонкого тіла. Медики про це не здогадуються, але їм вистачило "ум"них можливостей на те, щоб емпірично довести, що вживання томатів зупиняє розвиток ракових пухлин і ряду інших болячок (пов"язаних з прошарком глузду). Навіть приписувати почали, "для зупинки розвитку злоякісної пухлини". На справді, тормозиться і падає енергетична напруженість тонкого прошарку (розуму/глузду) душі, і ті болячки/причини, які містяться там, призупиняють ріст. Це як транквілізатор, болю не відчуваєш, але і всього органу також; і керувати ним також не можеш. Треба докази? Он, подивіться на італійців і американців! ))

 

Якщо розум спить, то рано вставати буде важко. Сонливість буде на протязі всього дня, слабкість. Це одна з можливих причин. Тому писав, що варт виключити томати. Це реалізований досвід, який співпадає з думкою Від (здається, Аштанга-Самхіти).

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Вакула Коваль.

До виникнення електричної лампочки подібних проблем не було, тож треба трохи більше наполегливості і розуміння. Рано вставати буде і корисно і приємно.

VAKULA

Зображення користувача Богдан ДуБ.

«Ті, хто досить розумний, аби не лізти в політику, бувають покарані тим, що ними правлять люди дурніші за них самих" - Платон

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Зір Чіткий.

Радіймо, Богдане! Скористайтесь вашим шансом стати гетьманом! Ситуація сприятлива!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Альберт Саїн.

100% XD
Богдана у Гетьмани!
Зараз або ніколи!
(=^_^=)

Зображення користувача Анатолій Висота.

Підтримую тему: ЯКБИ Я СТАВ ГЕТЬМАНОМ. Із запропонованого сприймаю без застережень лише зміну прапора. Все інше є дискусійним, особливо про корівники. Всім коментаторам пропоную додати свої ГЕТЬМАНСЬКІ УНІВЕРСАЛИ. Ось мій УНІВЕРСАЛ: Кожна бажаюча родина буде жити у власній хаті під власним дахом на своїй гектарній ділянці землі - основі автономного життєзабезпечення.

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Брахманам-лірикам (класика укр.соціотипу), при владі нічого робити. Просто їх фантазії від реальності відірвані, близькорукі(недалекоглядні) і оперують сентиментальними/емоційними бажаннями, а не віданнями. А "гасло" схоже на дешеве передвиборне сміття. Мабудь, даються в знаки десятиліття життя в існуючій системі.
Це холодний аналітичний висновок.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Анатолій Висота.

То де ж ваші пропозиції, панове?

Зображення користувача Альберт Саїн.

А що тут пропонувати???
Хто стане Гетьманом той і буде діяти як вважатиме за потрібне доки народ його не усуне.. А все решта це так, для любителів поспілкуватися про все по троху:)
Зараз кожен із нас може стати отим Гетьманом про якого так всі мріють бути..
Але чомусь жоден із нас ним саме в цей час не стане, натомість замість парєрєдніка буде перепрошую на слові ще гірше лайно яке і буде гідним народу "України"
Трохи вульгарно, розумію.
Але спробуйте і мене зрозуміти, що навіть якщо яника й поміняють то наступний папєрєднік реально буде ще гіршим за нього.. І це факт!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Бачте, поки ми тут згадуємо про нашого Гетьмана, то він тим часом я наприклад вважаю зараз на відмінно від нас таки має перебувати на Майдані..
Ось так от!

Зображення користувача Микола Погорілець.

Так. На майдані. І що робити?

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

1.Стосовно помідорів, згідно досліджень, шкідливими вважається їх насіння, те що в плоді. Через те використовують тільки м"якоть або сорти без насіння. Про решту - цікаво знати.
2. Рано лягати і рано вставати- це є гарна традиція, якої позбулися, бо появилося світло і ніхто не лягає спати разом з сутінками, але біологічні часи також є. Відомо, що творчі люди довго не сплять вночі, можливо і тут щось є. А може треба добре побігати або мати душевний спокій, комфорт. Я не вмію лягати спати рано і вставати рано- і вважаю це своїм найбільшим недоліком. Певно щось не в гармонії або програма в мозку не та і треба міняти. Ще б тут навчитися володіти.
3. Що посієш- те пожнеш. Це стосовно смерті і всього іншого. Мені подобається вислів " ...а за зло- по заслугам". "Страшніше смерті є чекання смерті". Значить покарання повинне бути таке, щоб винному було страшно і хай собі живе і ніхто нікому не робить зла, нема розплати.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Богдан ДуБ.

1. повністю плід, і навіть бадилля. говориться про тонке тіло рослини, а плід - особливо. Більше тут: не їжа: пасльонові.
2. це не "програма в мозку" а звичайна, масова дисгармонійність.
3. ну знову... та не треба підходити до серйозних питань, таких як життя і смерть, з емоційних / сентиментальних / меланхолійних / персональних позицій...
Один: "жалко"/"нежалко", інша: "страшно"/"нестрашно"... І з таким підходом до всієї статті! 8(

Люди! Хтось взагалі аналітично/відично/конструктивно пробує мислити?

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"

Зображення користувача Микола Погорілець.

Богдане, в принципі пишеш правильні речі. Але в душі твоїй явно не брахманські пристрасті, як видно з твоїх коментарів.

Закон про захист корів - чудово, але, мабуть, краще -- закон про обов'язкову освіту щодо режиму дня і режиму харчування, мотивація охорони здоров"я власними силами, робочий день має сенс пов"язувати із сонячним.

Люди, які мають силу і бажання вдосконалюватись -- підуть у перші три варни, решта залишаться смердами. То їхня карма і їх вибір.

Щодо вбивства і державного насилля ти будеш мати авторитет, коли станеш волхвом, тобто після успішно виконаної програми мирського життя підеш від миру і будеш радити на основі знань і досвіду. Зараз твої коментарі демонструють пристрасне бажання ощасливити всіх і одразу. Дрючком.

Концтабір з ведичною вивіскою чом би й ні? Чи не так?
Ведичне виховання на даному етапі є продуктивнішим від дублювання ведичних законів мирськими.
І до речі -- джерело інформації про помідори покажи, будь-ласка. Болгарський перець є пасльоновим, а Торсунов, наприклад, вбачає в ньому користь.

Сторінки

 • Сторінка
 • of 2
 • >