Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
1180

Ось як фальшували історичні фотографії у часи, коли не було фотошопу (фото)

Світ:

Важливість: 
4

Фотомонтаж використовується давно і з найрізноманітнішою метою. Масово його використовували і для пропаганди. Ось як це було під час Другої світової війни та періоду "Холодної війни", передає bigpicture.ru.

Підробка і оригіналКласика радянського фотомонтажу. Типовий підпис під фото: «Член айнзатгрупи цілиться в упор в мати з дитиною. Жінкам часто наказували притискати дітей до себе, щоб один постріл мав подвійний ефект».1. Форма солдата не відповідає жодній, що використовувались у Вермахті та СС.2. Об’єкти з правого боку знимка кидають на землю адекватні тіні (сонце в зеніті, тому краще видні тіні від нахилених предметів - лопат). А от ні жінка, ні солдат не мають тіней.3. Ствол гвинтівки дивиться значно правіше голови жінки, в яку він нібито цілиться. Очевидно, що і солдат, і жінка з дитиною вмонтовані в чуже фото.Це радянська фотопідробка.А це оригінал. Німецькі солдати в Польщі, 1939 рік.Обрізане фото під назвою «транспортування в гетто і табори смерті»Оригінальне фото Федеральної Адміністрації залізниці. Підписане:

«Вантажні потяги, переповнені біженцями, 1946. Переповнений вантажний потяг направляється в Рурську область. На задньому плані — двохповерховий потяг в Любек". Таке ж фото висить на головній станції Гамбурга.Жертви бомбардувань в Дрездені. Обрізане фото. Інколи видають за жертв Голокосту.Жертви бомбардування. Дрезден. Оригінал.Радянська підробка з концтабору.А це оригінал.20 квітня 1943. СРСР, після третьої битви за Харків. Вальтер Крюгер на церемонії вручення Лицарського хреста і........ нахабна підробка.

 

 


В тему:Хула проти Святого Духа – інформаційна зброя дітей дияволаОстання хуцпа голого короляНацизм і більшовизмНімецький експериментГоловна спецоперація ХХ століттяТретя війна з Росією: 6 таємних інструментів сталінізмуГітлер, якого ви ще не бачили

Наші інтереси: 

Відновлюємо реалістичний погляд на історію. 

Поширити цю сторінку: