Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 31
  • Переглядів: 40

Живу їжу – Людині!

Спецтема:

Людина є триєдина жива істота – Дух, душа і фізична плоть. Людина вічна в Часі та безмежна у Просторі жива істота завдяки тому, що її Дух є часточкою Всесвіту, тією часточкою, в якій міститься певний інформаційний об’єм Правил Творця Всесвіту.

Чим тотожніші думки, слова, вчинки людини цим Правилам Творця, тим світліші її тіла, а відтак – здоровіше фізичне тіло, гармонійніша душа, більш високий Дух. За цієї умови людина впевнено крокує Шляхом Навчання-Творення-Вдосконалення, підіймається щаблями Ієрархії Духу.

Думки, слова, вчинки людини визначають її Сутність, а зміст думок, слів та вчинків формують зовнішні джерела інформації, які поглинає людина через:

-орган слуху – радіо, телебачення, спілкування з людьми;
-орган зору – візуальні образи оточуючого світу, телебачення, друковані засоби інформації;
- дихальну систему - Прана (повітря);
- органи дотику (шкіра, м’язи) - через повітря, воду, суб’єкти та об’єкти оточуючого простору;
- шлунково-кишковий тракт – продукти харчування.

 Залежно від змісту джерел інформації, які людина поглинає своїми тілами, в людині вмикається та реалізується та чи інша інформаційна програма життєдіяльності в певному інформаційному, горизонтально-сферичному світові. Виходячи з  цього людина може або динамічно «літати» в просторі світів Навчання-Творення-Вдосконалення-Любові, або «плазувати» у світах Боротьби-Руйнації.

Харчові продукти людина споживає через шлунково-кишковий тракт майже щоденно, саме тому  зупинімося на цьому надзвичайно важливому джерелі інформаційно-енергетичного забезпечення.

Завдяки чому відбувається травлення харчового продукту?

В кожній живій істоті, рослині, тварині містяться особливі білкові речовини, які називаються ензимами або ферментами. Кількість таких ферментів у живому організмі може сягати декількох тисяч. Коли фізичне тіло живої тварини або рослини попадає в несприятливі умови, де відбуваються руйнівні процеси, які припиняють життєдіяльність цієї істоти, вмикається інформаційна програма аутоліза, іншими словами – самоліквідації. І от, у цьому процесі самоліквідації (аутолізу) найактивнішу участь приймають саме ферменти, які розкладають фізичну плоть рослини або тварини на найпростіші органічні та неорганічні сполуки.

Це наукове відкриття здійснив академік російської академії наук А.М. Уголєв (1926-1991 роки). А.М. Уголєв здійснив декілька відомих в наукових колах експериментів:

- Дві ємкості зі шлунковим соком. В одну ємкість вкинув сиру картоплю, в іншу – варену. Протягом 1- 1,5 години сира картопля повністю розчинилася. В іншій ємкості, де знаходилася варена картопля, за цей термін часу ніяких змін не відбулося.

Подібний експеримент було також проведено з гречаною, рисовою, пшоняною крупами і навіть з жабою. У всіх випадках рослини і тварини, які пройшли термічну обробку температурою понад 43 °С, шлунковим соком не перетравлювались. І навпаки - ті рослини і тварини, які було вкинуто у шлунковий сік без термічної обробки, дуже швидко розчинялися в ньому.

Постає запитання, чому їжа, яка пройшла попередню термічну обробку, у шлунковому соці розчиняється, іншими словами – перетравлюється в 5-6 разів довше, ніж сира? І навпаки, «жива» - та, яка не пройшла термічну обробку, розчиняється, перетравлюється надзвичайно швидко.

Для того, щоб відповісти на це запитання, слід звернутися до досліджень фізіологів. Істина така: в організмі кожної живої істоти-людини, тварини або рослини міститься величезна кількість ферментів (ензіми), завдання яких є забезпечення процесів життєдіяльності в клітинах живого організму. Без ферментів неможливе травлення їжі, розмноження та зріст здорових клітин, очищення організму від шлаків, робота серцево-судинної, дихальної, ендокринної, опорно-рухової, сечової, статевої-іншими словами всіх (!) органосистем живого організму.

Для прикладу, кількість видів ферментів, які працюють в здоровому організмі людини – близько 5000 (п’яти тисяч)! З них 3000 (три тисячі) видів ферментів синтезує організм людини, інші 2000 (дві тисячі) людина отримує в процесі харчування живою їжею.

Жива їжа - це та, яка не пройшла термічну обробку (не варили, не пекли, не парили, не смажили при температурі вище 43 °С). N.B! Достатньо нагріти будь-який продукт при t° вище 43 °С, як відбувається згортання білкових структур, якими і є ферментами! Це означає, що після термічної обробки будь-якої рослини або тварини руйнується ферменти, які зазвичай під час взаємодії з шлунково-кишковим трактом здійснюють аутоліз - розщеплюють клітини до найпростіших елементів (органічних та неорганічних сполук) та повертають їх планеті Земля у первинному вигляді.

Висновок є очевидним: для живого організму необхідне живе харчування!

Лікар Френк Поттенджер здійснив дуже цікавий експеримент. Для цього він взяв дві групи котів. Протягом 10 років одну групу котів годував сирими овочами та фруктами, другу групу котів – годував вареною їжею. Всі 900 котів першої групи, які поїдали сирі овочі та фрукти, були повноцінно здоровими, грайливими та плодючими. Друга група котів, яка вживала варену їжу, отримала практично всі людські хронічні хвороби: пневмонію, пародонтити, враження шлунково-кишкового тракту, паралічі, інфаркти, інсульти – все те, що ми спостерігаємо у людей, які харчуються неприродною їжею! В цих котів кошенята у першому поколінні народилися слабкими та хворими, а в другому було багато мертвонароджених, а в третьому більшість кішок стали безплідними! Ось така поживна цінність термообробленої їжі!

Вчена Вікторія Бутенко провела свої дослідження і вияснила ступінь травлення і всмоктування людським організмом сирої та вареної їжі. З’ясувалося, що термічно оброблена їжа перетравлюється і всмоктується лише на 0,3 %, а сира їжа – на 30 %! - в 100 разів більше! Далі підрахували енергетичну цінність 100 грамів сирих яблук і 100 грамів м’яса, і з’ясували надзвичайно цікаві факти - фрукти в 750 разів (!) мають більшу енергетичну цінність для організму людини, ніж м’ясна їжа.

А що ж відбувається далі з їжею, яка пройшла термічну обробку і потрапила в шлунково-кишковий тракт людини? Неперетравлена їжа з шлунку транзитом проходить 12-ти палу кишку, далі в тонку, товсту кишку. Для того, щоб їх перетравити, організм включає свої додаткові зусилля, свої особисті ферменти - ензими, і намагається здійснити процес травлення. Цей процес займає в 6 (!) разів довше, ніж за умови вживання сирої (живої) їжі! Скажімо, підрахунки, які здійснили вчені, наступні:

- їжа, яка пройшла термічну обробку, просувається через шлунково-кишковий тракт людини не менше ніж 24 години;

- сира їжа (без термообробки) перетравлюється та всмоктується в шлунково-кишковому тракті протягом 4-6 годин!

Висновок: термічно оброблена їжа не несе харчової цінності, мало того, для її травлення (розщеплення) людський організм витрачає величезні зусилля – свої ферменти, свою енергію (чим більше з’їв - тим важче втриматися перед спокусою заснути – слабкість неймовірна!) Затрати енергії та ферментів такі величезні, що зиск отриманий від вживання термообробленої їжі крихітний.

Така їжа важко утилізується, повільно покидає шлунково-кишковий тракт, осідає в складках товстої кишки у вигляді слизу-шлаків-токсинів. А далі… найцікавіше! Така слизово-токсична «харчова» маса стає найбажанішою поживою для сотень тисяч, мільйонів паразитів, які швидко розмножуються в сприятливих для них умовах (глисти, гриби, патогенні бактерії). Для прикладу, самка нематоди за один раз може відкласти 10-25000 (десять-двадцять п’ять тисяч) яєць, аскарида до 200 000 (двісті тисяч) яєць в день! Самий довгий паразит – рибний глист, який може вирости до 9 метрів в довжину, відкладає до 100.000 яєць в день.

Згідно висновків спеціалістів ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) паразитами вражені від 85 до 95 % населення планети. Це означає, що не менше 85 % людей на планеті є рабами паразитів! В деяких випадках маса паразитів у фізичній плоті людини сягає 12-14 кг!

Вчені встановили, що в більшості людей віком понад 40 років 44-50% клітин фізичної плоті вражені паразитами. При окупації більше 60% клітин організму людини, лікарі діагностують СНІД. В багатьох випадках у людей віком 60-75 років кількість патогенних бактерій, грибів, глистів перевищує 66%! За цієї умови організм такої людини стає неспроможним чинити супротив, наступають незворотні процеси.

Іншими словами, чим більше вареної, смаженої, тушеної (термічно обробленої) їжі вживає людина, тим більша кількість паразитів спроможна поселитися в її організмі! В процесі своєї життєдіяльності ці паразити, які знаходяться всередині людської плоті, виділяють велику кількість токсинів (екскрементів).

Коли кількість шлаків в організмі людини, паразитів і токсинів, які ці паразити виділяють в кров, лімфу, перевершує спроможність людських фільтрів виводити їх з організму через нирки з сечею, через шлунково-кишковий тракт з калом, через потові залози, через слизову оболонку дихальних шляхів (легені, бронхи, гортань, рото та носоглотка), виникають так звані хронічні захворювання. За таких обставин люди звертаються до медичної установи, де їм спеціалісти та лікарі призначають великий об’єм фармацевтичних засобів для «лікування» хвороби. Насправді ж така фармацевтична терапія призводить до ще більш загрозливого накопичення токсинів, шлаків в організмі людини, подальшого руйнівного враження життєво важливих органів та систем людини.

Але не варто так песимістично дивитися на цю проблему! Найцікавішим є те, що на відміну від людини, яка потребує живої їжі, паразити неспроможні таку їжу вживати!

Паразити харчуються лише мертвою, іншими словами, термічно обробленою їжею! Для паразитів жива їжа – це отрута! Так що необхідно зробити, щоб позбутися паразитуючого класу? Їсти живу їжу! Сирі овочі та фрукти!

Швейцарський вчений, доктор медицини М. Бірхербеннер підрахував: «щоб отримати 118 грамів білка, який нібито повинна вживати людина як денну норму раціону білка, необхідно з’їсти 600 грамів м’яса, або 20 штук яєць, або 3 кг. капусти, або 6 кг картоплі, або 30 кг яблук, або випити 4 літра молока!». Стає зрозумілим, що це здійснити неможливо, значить робимо висновок: харчування повинно бути абсолютно іншим!

Інший вчений, К.Ніші з Японії довів, що в живому організмі, як у великій біохімічній лабораторії, йде постійна взаємозаміна і взаємоперетворення білків в жири, жирів у вуглеводи, вуглеводів у жири. Це дуже гарно видно на прикладі вагітних. Якщо у жінки, яка виношує дитину, недостатньо вітамінів та мікроелементів, білків, жирів та вуглеводів для розвитку плоду, то дитина, яка внутрішньоутробно розвивається, бере із клітин матері всі необхідні елементи для побудови скелету, зубів та внутрішніх органів.

Інший вчений, Рубнер, встановив, що білки, які попадають в організм, спочатку в шлунку, а потім в кишці перетворюються в пектини, а далі, всмоктавшись у кров, дуже швидко розщеплюються на дві складових частини: азотисту та вуглеводну. Азотистий компонент білка взагалі непридатний для організму людини, він розпадається та виводиться нирками із сечею, а друга частина – вуглеводна є основним джерелом енергії людської плоті! І це означає, що для забезпечення енергією нашої фізичної плоті більше всього необхідні не білки, не жири, а вуглеводи!

А тепер – найцікавіше. Натуропат А. Чупрун стверджує, що коли людина отримує з харчовим продуктом достатню кількість вуглеводів, організм автоматично включає програмне інформаційне забезпечення синтезу білків, жирів у людській плоті! До речі, механізм синтезу білків та жирів із вуглеводу існує у багатьох травоїдних тварин, наприклад корови, коня і найбільшої тварини на планеті Земля – слона.

А тепер, щодо природного фруктово-овочевого харчування.

В практиці лікування та оздоровлення мною було використане фруктово-овочеве харчування без тваринної їжі (м’яса, риби, яєць, молочних продуктів), зернових крохмальних (картоплі, рису, ячки, гречки). Таке харчування в лікувальних цілях з 2012 року я використав у 183 людей, які зверталися за медичною допомогою. Люди протягом лікувального періоду вживали лише сирі овочі та фрукти.

Проаналізувавши використання такого фруктово-овочевого харчування, хочу зауважити загальну тенденцію:

1. Імунітет підсилювався, в декілька разів зменшувалася кількість респіраторних захворювань в цих людей.

2. Значно покращувалось травлення їжі. Навіть якщо людина вимушена була вживати важку для травлення їжу, вона легко перетравлювалась, основні людські фільтри - нирки, печінка, підшлункова залоза - працювали гарно та гармонійно.

3. Кількість їжі, яку людина вживала, харчуючись овочами та фруктами, зменшувалася. Скажімо, через 1-2 місяці, після початку такого харчування, достатньо було на добу вживати від 7 до 8 яблук, і цього вистачало для повноцінного енергетичного забезпечення життєдіяльності. Найцікавішим було те, що через 2 місяці підсилювалась працездатність, вага тіла стабілізувалася, не падала та не піднімалася. Людина не втрачала вагу!

4. Споживання води стає мінімальним. Навіть при великих фізичних навантаженнях відсутнє прагнення спожити великий об’єм рідини.

5. Збільшується фізична витривалість. Людина спроможна багато ходити, бігати протягом декількох годин, навіть у спеку.

6. Підвищується психологічна, емоційна витривалість. Людина стає впевнена у своїх силах, самодостатня, спокійна, врівноважена.

7. Зменшується потреба у сні. Людина може спати до 6 годин, після пробудження відчуває себе повноцінно відпочилою, працездатною, активною.

Тепер, щодо лікувальної дії овочево-фруктового харчування:

1. У всіх хворих, в яких до використання овочево-фруктового харчування спостерігався високий рівень холестерину та ліпопротеїдів в крові (ці речовини є індикаторами незадовільного стану кровоносних судин, та загрози інсульту мозку, інфаркту м’язів серця ). Вже через три тижні від початку природнього харчування рівень цих показників повертався до нормативної!

2. У більшості випадків, під час фруктово-овочевого харчування спостерігалася стабілізація артеріального тиску, навіть у тих хворих, у кого десятками років тиск був підвищений.

3. У людей з надмірною масою тіла (ожиріння) спостерігалася втрата ваги тіла. Інколи, протягом одного місяця, схуднення до 12-15 кг. Подальше овочево-фруктове харчування призводило до стабілізації ваги тіла, подальше схуднення припинялось.

4. В багатьох хворих із серцевою аритмією відбувалася стабілізація серцевого ритму, навіть в тих випадках, коли мерехлива аритмія або екстрасистолія супроводжували життя людини понад 10 років!

5. У хворих шлунково-кишкового тракта, навіть при наявності поліпозу кишківника (коли зазвичай пропонується оперативне втручання) відбувалося самоочищення товстої кишки, зморщування та відпадання поліпів.

6. У хворих людей з хронічними запальними процесами верхніх дихальних шляхів (назофарингіти, ларинготрахеїти) та запальними хронічними процесами бронхів (обструктивними бронхітами), відбувалося надзвичайно активне очищення у вигляді виділення мокротиння з дихальних шляхів, в подальшому покращення функції, тонусу легенів і відновлення повноцінної дихальної спроможності.

Завдяки чому ж відбуваються такі позитивні зміни не лише в структурі та функціях шлунково-кишкового тракту, а й інших органів фізичної плоті всіх органосистем людини?

По-перше, в ДНК людини, яка є складовою Духу-душі, прописані багато різних Матричних Програм Творця Всесвіту, включаючи і програму реалізації повноцінної життєдіяльності організму людини завдяки природному харчуванню. Достатньо лише 40 днів харчування фруктами-овочами, відмовитися від їжі тваринного походження (так званої білково-вуглеводно-жирової) та від вживання будь-якої термічно обробленої їжі, і Матрична Програма вмикається на всі 100%!

Організм влаштовує процес харчування таким чином, що всі мікроелементи (вода, кисень, азот та інші) клітини організму отримують з фруктово-овочевих харчів. Амінокислоти-складові білка, вуглеводи, жири, синтезуються з природних фруктів та овочів в необхідній кількості завдяки реплікації молекули ДНК в молекулу РНК та вмикання відповідної програми синтезу необхідних білків, вуглеводів та вітамінів.

Доказом наявності в Інформаційній Матриці людини більш радикальних дивовижних програм є досвід багатьох людей, які жили взагалі без вживання будь-якої їжі. Наприклад, десятки-сотні послідовників австралійки Еллен Грін (яка прийняла ім’я Джасмухін). Незважаючи на відсутність вживання будь-якої їжі-білкової (вуглеводної, жирової, овочевої, фруктової) протягом місяців та років (!) такі люди є повноцінно здоровими, працездатними, енергійними. За цієї умови відбувається харчування енергією оточуючого простору – Праною (повітрям).

Робимо висновки:

1. Життєдіяльність людських тіл забезпечує надходження інформаційних потоків з різних джерел.

2. Одним із головних джерел інформаційно-енергетичного забезпечення людини є харчові продукти природного (земно-сонячного) походження.

3. Їжа, яка піддається термічній обробці, втрачає свої ферменти, а відтак спроможність аутолізу.

4. Травлення людиною термічно обробленої їжі здійснюється за рахунок внутрішніх людських ферментативних та енергетичних резервів. Затрати на травлення термоїжі в десятки разів більші ніж при травленні живої (сирої) їжі.

5. Наслідком вживання термоїжі є накопичення слизу-шлаків в організмі та нагромадження в людських клітинах паразитів-грибів, бактерій, гельмінтів. Чим більше мертвої їжі – тим більший об’єм шлаків та паразитів!

6. Накопичення шлаків та паразитів в організмі людини призводить до виникнення хронічних захворювань та прискорення руйнування фізичних тіл з відповідними наслідками.

7. Найбільш дієвою альтернативою цим руйнівним процесам є вживання природньої сирої фруктово-овочевої їжі, яка очищає організм людини від шлаків та паразитів, відновлює життєдіяльність органосистем, працездатність людини.

Чому саме фрукти та овочі? Дізнайтеся з книги відомого у світі натуропата Арнольда Ерета «Життя на волі».

Завантажити книгуАрнольд Ерет «Життя на волі» (українською мовою, у форматі DOC).

Та обставина, що під час харчування фруктами-овочами людина звільняється від багатьох захворювань, свідчить про те, що фруктово-овочева їжа є не лише звичаєвою, природною, а ще й інформаційно-світлою і цьому є пояснення – рослини черпають інформаційно-енергетичну складову безпосередньо від Сонця – представника Ієрархії Творця Всесвіту. Адже саме Сонце живе за принципом Творця - чим більше Світла дарує достойним, тим більший об’єм Світла отримує! Світлом Сонце обдаровує Творець Всесвіту!

Хочеш бути здоровим, працездатним, гармонійним - дбай про наповнення Світлом своїх тіл – Духу, душі та фізичної плоті! Навчайся, Твори та Вдосконалюйся за Правилами Творця Всесвіту і харчуйся сирими овочами та фруктами!


В тему:
Адекватне харчування
12.12.12: Презентація Третього Гетьманату і нового світу по-українськи (аудіо, + дискусія)
Starbucks відкрила фреш-бар, орієнтуючись на споживачів здорового харчування
Жива і мертва вода (до реалій інформаційної війни)
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Наталка Хороша.
0
Ще не підтримано

Товариство, підкажіть, чи можна деінде прослухати доповідь О. Філатовича "Живу їжу - Людині!"?
Знайшла на сайті "Гуртом", але не викачується.

Коментарі

Зображення користувача Наталка Хороша.
0
Ще не підтримано

Товариство, підкажіть, чи можна деінде прослухати доповідь О. Філатовича "Живу їжу - Людині!"?
Знайшла на сайті "Гуртом", але не викачується.

Зображення користувача Ігор Вергелес.
0
Ще не підтримано