Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Конференція читацьких клубів Перехід-IV започаткувала розробку гри «Згадай себе!»

У неділю 27 березня 2011 року в козацькій садибі поблизу Києва відбулась конференція читацьких клубів - прихильників Живого Слова і Народного Оглядача. Ухвалили рішення розпочати розробку гри "Згадай себе!" - історичної реконструкції навпаки.

(клацайте на фото, щоб збільшити)Що було б, якби козацька еліта втілилась у нашу епоху з її комп’ютерами, Інтернетом і соціальними мережами? Було б цікаво!

Але чи це можливо? Це вже сталося, оскільки одне з наших минулих втілень обов’язково відбулося в козацьку добу - див. Палінгенезія, тобто реінкарнація. Треба лише згадати своє минуле втілення або, принаймні, реконструювати його за допомогою історичних знань і духовних практик.

З цією метою конференція ухвалила рішення розпочати на громадських засадах розробку гри "Згадай себе!". Гра є імітацію життєдіяльності фантастичної держави «Гетьманат Вишня Борія».

Сенс гри – індивідуальний і колективний духовний, психічний та фізичний розвиток гравців.

А яка її мета? Як об’єктивно оцінити наближення до неї?

Мета гри «Згадай себе!» – входження до нової козацько-брахманської еліти шляхом здобуття високого громадського авторитету – харизми. Харизма вимірюється кількістю ігрової енергії, яку людина зібрала на свою підтримку.

Гравцями можуть стати тільки читачі (члени читацьких клубів). Якщо бажаючі увійти до Гри ще не є читачами, то їм треба створити свій читацький клуб (від 10 осіб) або приєднатися до вже існуючого клубу.У конференції взяли участь 32 представники читацьких клубів Київщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Харківщини, Дніпропетровщини, Тернопільщини, Полтавщини та Вінничини. Всі представники мають досвід оновлення Живим Словом.

Читацькі клуби є однією з форм самоорганізації сучасної української варни брахманів - див.: Як стати брахманом.

Якщо бажаєте створити свій клуб або приєднатися до вже існуючих - пишіть на sensar(равлик)meta.ua, заходьте у групу Живе Слово в мережі Фейсбук


В тему:

Машина часу «Третій Гетьманат» – реконструкція козацького духу в технотронну епоху

Перше засідання Рівненського читацького клубу

Українську книгарню в найлюднішому місці України презентував Київський читацький клуб

У Луцьку створено читацький клуб "Перехід-IV"

Як розпізнати волхва?

Щасливі можливості для чесних спільнот

Етномережа: концентрація без централізації

Глобальна криза і нова раса

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи