Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
14

Мавпування буває корисним: влада задумалась, чи треба переходити на літній час

Категорія:

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець сказав, що його відомство аналізує ситуацію щодо доцільності переходу на зимовий чи літній час. До цього підштовхнула Росія, уряд якої вирішив після повернення на літній час у березні відмовитися від практики сезонного переведення годинникових стрілок.

Серед основних аргументів на користь відмови від зміни часу – шкода здоров’ю, яку завдають людському організму такі зміни.Професор Григорій Косинський з Інституту екології та медицини в ефірі програми "Ранок з Бі-Бі-Сі" сказав, що переведення годинників є стресом для організму, оскільки людина живе в ритмах природи, і якщо штучно їх порушувати, то виникають проблеми саме зі здоров’ям."Ми є часткою природи, і природа живе в ритмах, а ці ритми задає не природа, їх задає світ. Це сонце, земля, день, ніч. І ми живемо, як і всі абсолютно живі істоти на землі, у цьому ритмі. І тому, коли ми штучно порушуємо ритми, ми штучно викликаємо у людини проблеми. Причому серйозні проблеми, пов’язані саме із здоров’ям", - сказав професор.На думку пана Косинського, немає особливої різниці, чи жити за так званим зимовим, чи літнім часом – головне, щоби він був постійним, бо людський організм до нього звикає."Якщо кожні півроку людині міняємо годинник – це наголовніша проблема", - вважає медик. При цьому, як розповів пан Косинський, переведення годинників, на його думку, однаково шкодить і "совам", і "жайворонкам".

В тему:Підстави оновлення Арійського календаряНе бійтеся п’ятниці 13-гоПерехід 21—22 березня: Арійський Новий рік (Нова Паска)Святкуємо арійський Новий рік з Ісусом ХрестомТаємна вечеря чи арійський Новий рік?Великий піст: час оновлення (початки практичного хрестиянства)В тему: