Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Час Українського дракона

Радіймо, арії! Незабаром ідея Великого Переходу стане набутком масової свідомості і оформиться в масштабний сонячний рух за оновлення України – Рух Третій Гетьманат.

Ліра. Вишня Борія

NO-music
(клацайте на фото, щоб збільшити)
Тільки оновлені українці можуть побудувати оновлену Україну. Тому основою нашого Руху є світоглядно-вольове, психоенергетичне і фізичне перетворення українців. Робота з майбутніми учасниками Руху починається під гаслами Оздоровлюйся! Роби те, що любиш! Тримайся за своїх!Символом Руху є Мамай на драконі. Дракона наші предки ще називали Семарглом і Вогнебогом. Він символізує панування над чотирма стихіями фізичного світу: землею, водою, повітрям і вогнем. Дракон: володар духовних і земних скарбів, носій мудрості і життєвої сили. Мамай на драконі – це символ реалізованого українця, що переміг себе у внутрішній боротьбі, перебуває в гармонії з Всесвітом і вільно рухається у Просторі волі.Оновлені українці об’єднуються в сотні Третього Гетьманату. Майже всі, що увійшли до Руху, пройшли оновлення Живим Словом і перебувають в достатньо гармонійному просторі буття, близькому до Простору волі.Тому Рух ТГ розвивається без зовнішнього опору. Оновлені українці – арії – проникають в усі існуючі середовища, доносять до українців Добру Новину і допомагають тим, хто дозрів до оновлення. Ми це називаємо Стратегією води.Наш Рух розірвав енергетичний зв’язок з існуючим «гадючником» і всю енергію спрямовує не на боротьбу з вмираючою системою, а на творення нового Українського світу. Ми формуємо власний інформаційний і діловий простір, ми творимо свою систему виховання і освіти.Ми закладемо основи власної економіки і власної держави – Третього Гетьманату. Ідеї економічного націоналізму і громадського самоврядування набудуть реального втілення.На перших порах це буде Держава-гвинтокрил, що розвиватиметься за моделлю «Паралельного суспільства». А коли прийде повнота часу – ми швидко і енергійно наведемо лад на «нижчих поверхах» Українського життєвого простору. Тому що наші земля і вода не можуть довго терпіти всієї цієї наруги, вони волають до нас про допомогу!Ми вмикаємо енергетику 30-тисячоліть Українського геосоціального організму, енергетику мисливців на мамонтів Борії і арійців Гіперборії – магів, воїнів і господарів. Ми актуалізуємо три головні складові архетипу Сонячого вепра: Святість, Озброєність, Плодючість. Ми відновлюємо природовідповідну варнову структуру суспільства: Брахмани, Кшатрії, Господарники.Українці, що оздоровилися і перейшли до організаційного етапу Великого Переходу, реалізують програму трьох «О»: Оновлюйся! Організовуйся! Озброюйся!Все найцікавіше тільки починається!Хай Буде!
Білі демони

NO-music
Мажа-віра

NO-music
Заповіт Арійській Людині

NO-music


В тему:2012 - рік Чорного Дракона. Радіймо, арії!Замовляємо жовто-чорні прапори Третього ГетьманатуАрійський Стандарт – захоплюючий фільм про велич УкраїниFacebook + Skype + Elgg: інструментарій для самоорганізації Третього ГетьманатуІгор Каганець на Радіо Культура: Як пришвидшити кінець світу (аудіо)Рух Третій Гетьманат: основні принципиУкраїнський дракон, або конкурс на ПрезидентаРух Третій Гетьманат у мережі FacebookРанок Землі: музична композиція з колядками, Рігведою і Живим Словом (відео) - оновленоПродай зомбоящик - купи комп’ютер!Розмови про Великий Перехід. Луцьк, частина 1 (аудіо)До зустрічі в новій УПА!Варнова економіка Третього ГетьманатуСтратегія етномережі «Третій Гетьманат» 2010–2011Варнова економіка ТГ в запитаннях і відповідяхСвята простотаПаралельне суспільство як цивілізаційна надбудова (настанови для снайперів)Корпоративний Солідаризм: починаємо з простогоЗаснування Третього Гетьманату в запитаннях і відповідяхВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...