Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Меркель: «мультикультурне суспільство» не вдалося

Спроби збудувати багатокультурне суспільство в Німеччині "повністю провалилися", каже канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Вона сказала, що так звана концепція "мульти-культи" - коли люди з різних культур щасливо живуть обабіч одне одного - не спрацювала, і іммігрантам потрібно більше намагатися інтегруватися, в тому числі вчити німецьку мову.

Ці її заяви пролунали на тлі зростання антиімміграційних настроїв у Німеччині, яка нещодавно відзначила річницю об’єднання Сходу і Заходу.

Проведене нещодавно опитування твердить, що понад 30% людей вважає, що країну "заполонили іноземці".

Дослідження аналітичної Фундації Фрідріха Еберта показує також, що приблизно така ж кількість опитаних вважає, що близько 16 мільйонів іммігрантів чи людей іноземного походження в Німеччині прибули туди заради соціального захисту й виплат.

Пані Меркель сказала зібранню молодих членів її партії Християнсько-Демократичний Союз (ХДС) у суботу, що "на початку 60-х років наша країна закликала іноземних робітників приїхати до Німеччини, і тепер вони живуть у нашій країні. Ми себе трохи обдурювали, ми казали, що вони не залишаться, що колись вони поїдуть, але в реальності це не так".

Останні місяці в Німеччині посилилися дебати про мультикультурність. Кореспонденти кажуть, що пані Меркель зазнає тиску з боку своєї партії та союзників з тим, щоб вона зайняла більш жорстку позицію і закликала іммігрантів докладати більше зусиль для інтеграції в німецьке суспільство.

Дискусія спалахнула в серпні, коли один зі старших посадовців у центральному банку Німеччини Тіло Саррацин сказав, що "жодна група іммігрантів, окрім мусульман, не є так сильно пов’язана з отриманням соціальних виплат і злочинністю". З того часу пан Саррацин пішов у відставку.
 


В тему:

Ліберальна ідея не спрацювала. Що далі?

Кожен десятий німець висловився за те, щоб при владі в Німеччині перебував фюрер

Німеччина: хай живе космополітичний демолібералізм?

Чи виживуть українці після програм ООН?

“Різноманітність” робить нас нещасними?

Нація з погляду біології. Неполіткоректні висновки

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи