Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Егрегор Лади – Матері Землі

Ми перебуваємо у фізичному світі, створеному Творцем. Ми колись разом з Ним творили цей світ – коли наші божественні сутності перебували у божественному просторі. Нині ж ми перебуваємо в середовищі свого ж творіння і маємо можливість далі творити його зсередини.

(клацайте на фото, щоб збільшити)Україна, Хмельниччина, Дністер, Бакота.Початок:Всесвіт, Сварга, БрахмаТри поверхи духовного світуФізичний світ: душа, плоть, реінкарнаціяНова расаПерша людська раса – неоантропиЕгрегориЕгрегор Сварога – Творця ВсесвітуПродовження:Навколо нас – матінка природа з усією її красою і дивовижними можливостями. Це земне, материнське начало життя має свій надзвичайно потужний егрегор, підключення до нього надає людині реальну допомогу і захист.Цей егрегор почав формуватися тоді, коли з’явилася людина – втілена духовно-божественна сутність. Згідно з даними археології, неоантропи з’явилася в Україні приблизно 40 тисячоліть тому, тобто практично одночасно з появою на території південної Європи, Азії та Африки.Центром формування Білої раси стала територія Північного Надчорномор’я, тобто України. Про це свідчить величезна кількість відомих кроманьйонських стоянок (понад 800) і найбільша у світі концентрація кам’яних знарядь на одиницю території. На роль расотворчого центру вказує і назва цієї землі, адже Оу-країна (як раніше писали і вимовляли) означає «країна-зародок», «країна-початок» (корінь *оу, *ово в арійських мовах означає яйце, зародок, сім’я, початок).Біла раса почалася з одного народу, що народився в расотворчому центрі Борія. Природно, що уявлення наших далеких пращурів про навколишній фізичний світ зводилися до уявлень про їхню родову колиску – Оукраїну. Відповідно, земний егрегор Великої Матері початково формувався як егрегор Неньки України.Для кращого включення в цей егрегор борійці застосовували канонічні статуетки висотою 10–11 см, що зображували Неньку Україну у вигляді вагітної жінки з великими стегнами і наповненими молоком грудьми. До нашого часу відомо понад 60 палеолітичних «венер», виявлених на просторах від Атлантики до Забайкалля. Як і слід було очікувати, їхній первинний прототип знаходиться в Україні (Івано-Франківська область) – див.

Терношорська Лада, або патріотизм по-кроманьйонськи). Висота Терношорської Лади становить 10.5 м, тож виходить, що при виготовленні її зменшених копій прагнули дотримуватися масштабу 1:100.Символом земного, жіночого начала є блакитний колір, який символізує вологу, пасивну, консервативну субстанцію, що володіє високою здатністю накопичувати і зберігати інформацію. Вона є доповнюючою протилежністю до вогненного, активного, чоловічого начала, спрямованого на творення нової інформації.Гармонійне поєднання атакуючого і оберігаючого начала символізується жовто-блакитним арійським прапором, причому жовтий колір розміщений угорі, що означає домінування духу над матерією. Такий прапор несе в собі ідею правильної єрархії – «священної влади»: божественне дає творчий імпульс для розкриття потенцій земного.Оскільки поєднання божественного і земного відбувається тільки у формі людини, то жовто-блакитний прапор позначає Людину як божественну сутність, втілену в земному тілі.Продовження: Хрест – графічний аналог жовто-блакитного прапора

В тему:Жовто-блакитний Вогнебог – прапор Третього ГетьманатуНаціональний егрегор — скарбниця народуБанк-що-не-збанкрутуєЖиве Слово: функція перетворенняВодою і вогнемНумерологія і символіка ПереходуСварга — сакральний символ України, знак планетарного духовного полюсуМісія ЛюдиниСимволіка — це програма майбутньогоУкрадений символСвастика і таємниця імені «Україна»


В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи