Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Свята простота

Головна діалектична суперечність нашої епохи – це суперечність між творцями і паразитами, в євангельській термінології – між «дітьми Божими» і «дітьми диявола». Ця суперечність долається просто і весело!

«Хай буде ваше слово: так — так; ні — ні.
А що більше цього, те від лихого»
(Нагірна проповідь, Мт 5.37).

Сучасна цивілізація тотально вражена соціальними паразитами. Для зручності свого існування паразити створюють ситуацію «мутної води», «туману», «невизначеності», «неоднозначності», «закритості» та «секретності».

І це легко зрозуміти. Річ у тім, що в сотвореному Всесвіті найбільшу продуктивність мають прості, ясні, чесні, прозорі підходи. За словами Григорія Сковороди, «Слава блаженному Богу за те, що потрібне зробив неважким, а важке – непотрібним». Максимальні ясність і простота – це дороговказ для творців, будівничих, співробітників Божих.

Натомість «діти диявола» орієнтовані не на творчість, а на паразитування. Паразит ніколи не діє відкрито, тому що він на кілька порядків слабкіший за свого «господаря» (донора). Виявлення «господарем» свого паразита зазвичай закінчується знищенням цього паразита, тому відкритість – це пряма загроза його існуванню.

Для маскування паразити максимально заплутують ситуацію, апелюючи до того, що «життя складне». Але це підміна понять, тому що чим складніша, комплексніша система, чим більше в ній рівнів, складових частин і взаємозв’язків, тим вищі вимоги до її логічної цілісності, несуперечливості, ясності, простоти. Тому «складність» не можна ототожнювати з «заплутаністю», «затуманеністю», «хаосом».

Так само слово «просто» не можна плутати зі словами «примітивно» чи «простакувато» (йдеться про простоту, доведену до абсурду). Чесне життя – ясне і просте, тобто пряме, відверте, «випростане», щире. Все геніальне – просте! І аж ніяк не примітивне.

Паразити дуже на люблять ясності, яку дає простота. Тому вираз "свята простота", який співзвучний виразу "геніальна простота", вони інтерпретують не інакше як прояв наївності, обмеженості, відірваності від "реального життя".

Якщо зануритися в етимологію слів, тобто повернутися до їх первинних, істинних значень (від «етимон» – істина), то виявиться, що «пРОСТо» – це те, що дозволяє РОСТи, а «скЛАДно» – це те, що має в собі «ЛАД».

Цікаво, що російське «сложно» приховує в собі слово «лож». На практиці українське «складно» і російське «сложно» несуть різний фоносемантичний сенс (тобто на рівні підсвідомості – як послідовність звуків). Через це: «Що складно, то ладно», натомість «что сложно, то ложно».

Таким чином, треба чітко відрізняти складність та багатовимірність життя від заплутаності, штучно створеної паразитами, про яких сказано: «Диявол – ваш батько, і ви хочете чинити волю батька вашого. Він був душогубець від початку і не тримався правди, бо правди нема в ньому: коли говорить брехню, зо свого говорить, бо він брехун і брехні батько» (Іван 8.44). Наш світ сотворений добрим і досконалим Творцем, тому цьому світу притаманні ясність і пізнаваність. Натомість заплутаність – це штучна диявольська якість, принесена в цей світ паразитами.

Масове поширення уявлення про заплутаність, непізнаваність, випадковість, "відносність" нашого світу – це найголовніший «здобуток» паразитів, це головна передумова їхнього процвітання. Все інше – «справа техніки», так би мовити, «спритність рук – і ніякого шахрайства».

Скиньте зі своїх очей створені паразитами «світоглядні деформатори» – і ви будете вражені масштабами діяльності і метушливою активністю «дітей диявола». Фантастичний кінофільм «Матриця» відпочиває. Далеко ходити не треба – все плаває на поверхні.

Політична система і «демократичні вибори». Суцільний лохотрон: держава не має сформульованої мети, влада безвідповідальна, її зарплата не залежить від результатів правління, всі контролюючі органи призначаються тими, кого вони повинні контролювати. З погляду ділової людини – вершина безумства, з погляду правника – кримінальна змова з метою економічних злочинів в особливо великих розмірах. Організуйте державу хоча б за прикладом елементарного акціонерного товариства, прив’яжіть зарплати керівників до якості життя керованого ними народу – і негайно почнуться позитивні зміни.

Бухгалтерський облік і податкова система. Будь-яка компетентна у цій сфері людина вам скаже, що все це можна зробити принаймні у сто разів простіше. В нинішню епоху комп’ютерів та інформаційних технологій економіка може існувати в режимі автоматичного оподаткування, без усіх цих «податкових адміністрацій» з їхніми академіями та поліцаями.

Газова проблема. Повністю надумана, бо Україна енергетично самодостатня, має величезні поклади власного газу, зокрема у вугільних басейнах, а також перевиробництво електроенергії. В імпортуванні газу зацікавлені тільки ті, що отримують на ньому «відкати». Врешті-решт, чому громадяни повинні доплачувати за газ, який отримують хімічні чи металургійні підприємства олігархів?

Реєстр прав на землю і нерухомість. Це найбільша державна таємниця, «страшний секрет великої тайни». Через нього масові зловживання, корупція, постійні судові тяганини. Просте рішення: відкрити доступ громадян до реєстру власності та земельних кадастрів (кошмарний сон паразитів).

Вакцинаційна індустрія і фармацевтика. Найбільш підлий і цинічний лохотрон. Спочатку людей калічать, підриваючи їхній імунітет вакцинами. Протягом тільки першого року життя у чисту кров немовлят вливають два десятки отруйних коктейлів! Ті, що вижили, потім стають надійними клієнтами лікарень, аптек, діагностичних та інших закладів системи «охорони здоров’я», тобто системи узаконеного скорочення населення. Хочете різко підвищити здоров’я нації? Просте рішення: припиніть вакцинації, припиніть труїти населення «антивірусними препаратами», «вітамінами», «біодобавками». Дайте людям можливість купляти нормальну, здорову їжу і пити чисту воду, поясніть їм, що кожна людина має в собі природний механізм самовідновлення, а тому при бажанні може взагалі ніколи не хворіти.

Засоби масової інформації. Майже суцільна пропаганда рабства і виродження, нагнітання негативних емоцій, ментальне забруднення, дезінформація і шахрайство, відволікання від суттєвого, реклама збочень і паразитизму. Сучасні ЗМІ – це головне джерело психосоматичних захворювань. Хочеш стати психічно і фізично здоровішим? Зроби простий крок – викинь телевізор!

Можна продовжити перелік штучно створених паразитами проблем і простих рішень для їх подолання. Хтось скаже: «Але те ж саме в цивілізованих державах». Так, те ж саме. Вони так само опановані паразитами, просто у них лохотрони витонченіші й елегантніші, а у нас – брутальніші і нахабніші.

Вся сучасна цивілізація – це комфортне середовище для жирування паразитів. Очевидно, що вони будуть воювати за збереження існуючого мороку та плутанини, оскільки ясність і простота – це їхня смерть. Так само очевидно, що безглуздо боротися за «реформування» чи "вдосконалення" системи, створеної паразитами для самих себе.

Тоді що робити?

Твори свій світ – чесний і прозорий, щирий і логічний, складний і, водночас, доступний для пізнання.

Позбався нав’язаної паразитами ілюзії «складності»! Зроби три прості кроки – і переконаєшся, що нову цивілізацію можна творити просто і весело.

Хай Буде!


Годинник
 


В тему:

Сонячний аеростат, або Як позбутися паразитів

Вітаміни провокують рак та інфаркти

Психологія здоров’я

Вакцинація є прихованою кампанією зі скорочення населення

Щеплення від життя

Чим ширша вакцинація, тим більша смертність

І уряд, і Президент лобіюють інтереси транснаціональних фармацевтичних корпорацій

Нова угода снайперів

Безплідна смоківниця, або як позбутися рекламних монстрів

Що робити? Програма «Три О»: Оздоровлюйся! Організовуйся! Озброюйся!

Паралельне суспільство як цивілізаційна надбудова (настанови для снайперів)

ТГ: Стратегія води (відео, аудіо)

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Макс.
0
Ще не підтримано

"Головна діалектична суперечність нашої епохи – це суперечність між творцями і паразитами"

 

це не суперечність- це норма,розвиток і деградація,життя і смерть.

 

паразити як раз і поїдають тих хто не зміг бути творцем :-)

Коментарі

Зображення користувача Макс.
0
Ще не підтримано

"Головна діалектична суперечність нашої епохи – це суперечність між творцями і паразитами"

 

це не суперечність- це норма,розвиток і деградація,життя і смерть.

 

паразити як раз і поїдають тих хто не зміг бути творцем :-)

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Наявність діалектичних суперечностей - це норма, що рухає еволюцію.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

"Протирічь у цьому досконалому світі не існує. Якщо ви спостерігаєте протиріччя - перевірте "ісходніки".

:-) Читаємо Айн Ренд ""Атлант розправив плечі"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Михайло Харачко.
0
Ще не підтримано

!Дякую. Стаття сподобалась :-)

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Цитата із статті:

Вся сучасна цивілізація – це комфортне середовище для жирування паразитів.

Вірю в те, що розумію.