Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
22

Корені расизму криються у глибинах мозку

Світ:

Расові упередження можуть бути пов’язані з "емпатією" – здатністю співпереживати та ставити себе на місце іншої людини, припускають науковці.

Коли ми спостерігаємо за діями когось, хто належить до нашої раси, наш мозок моделює подібну поведінку у процесі емпатії, "віддзеркалення". Коли ж ми дивимося, як ту саму дію виконує особа іншої раси, ми докладаємо значно менше зусиль до співпереживання, пише "The Daily Mail".Дослідники запропонували групі білих чоловіків переглянути відеоролики, на яких білі, темношкірі люди та азіати пили воду зі склянки. Упродовж перегляду до піддослідних було приєднано прилади, які перевіряли, чи копіював їхній мозок побачені дії.Мозок піддослідних значно більш жваво реагував на осіб своєї ж раси.Хоча усі глядачі були білими, дослідники упевнені, що одержали б такі самі результати у будь-якій іншій групі.Люди мають вроджену тенденцію групувати інших осіб відносно того, наскільки вони подібні до них самих, зазначив один з дослідників Майкл Інзліхт у "Журналі експериментальної соціальної психології".

В тему:Расизм – це добре. Докази.Расизм – це природноМозкові клітини вміють розпізнавати представників свого етносуЛюди без расових упереджень виявилися генетично хворими13 причин, чому не можна полоти полуницюКольорові раси та їх вплив на українські расові елементиСвій до свого по своє (Залишайся білим)Нація з погляду біології. Неполіткоректні висновкиРаса проти розпустиТвоя шкіра – твоя уніформа!Неосновний інстинктТягар Білої людиниДжон Ріс-Девіс: Розділення людей за расовою ознакою — наше культурне завдання“Володар кілець”: логіка расового мисленняГлобальна трансформація починається з духовного імпульсуНебезпека змішаних шлюбівЕтногенетичні інтереси і міжрасові змішування. Нова книжка Франка Солтера в огляді Майкла ПолігнаноДоповідь білого доктораЦіна міжрасових стосунківВ тему: 
Підписуюсь на новини