Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Зброю отримають 7-9 мільйонів українців

Процедура отримання зброї полегшиться після ухвалення закону "Про обіг зброї невійськового призначення", сказав у коментарі Gazeta.ua Георгій Учайкін, голова наглядової ради Асоціації власників зброї.

(клацайте на фото, щоб збільшити)


- Мій знайомий упродовж двох років безуспішно намагається оформити дозвіл на зброю. Просто щось у ньому не подобається чиновникам. Якби він міг офіційно подати до суду, то купити зброю дозволили б дуже швидко. Власне, новий закон такі питання регулює, - розповів Георгій Учайкін.- В Україні зараз зареєстровано приблизно 2 мільйонів власників зброї. Після ухвалення закону ця кількість складатиме 15-20% населення, до 9 мільйонів.Далі цей процес буде йти менш динамічно, але все одно українці з прагненням "захистити свою хату" задніх не пастимуть. У Сполучених Штатах, до прикладу, на 281 мільйонів жителів зареєстровано 300 мільйонів стволів, у країнах Європи озброєні половина населення.Георгій Учайкін додає, що злочинів із застосуванням зброї не збільшиться.- Знаряддям убивства на побутовому грунті зазвичай є кухонний ніж, - поснив.Верховна Рада 14 квітня прийняла у першому читанні закон "Про обіг зброї невійськового призначення". За нього проголосувало 318 депутатів.

В тему:Новий законопроект розширює права громадян України на придбання зброїЯ люблю зброю! (відео)В Україні зареєстрована Українська асоціація власників зброїЩасливі снайпери, бо вони синами Божими станутьЯк законно придбати вогнепальну зброюАвтоматична зброя повертається до магазинів СШАШвейцарія не має армії. Швейцарія сама є армією!Ніна Матвієнко: Пора витягати кулемети з-під стріхиУ Великобританії можна носити зброю з 2 роківЛегалізація зброї як стимул до РеформаціїУкраїнці! Купуйте снайперські гвинтівки — поки не заборонили!«Озброєна нація» на УТ-1 (відео)Беззащитность — это провокация!Беззахисність — це провокація!В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи