Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Свинячий грип став золотою жилою для фармацевтів

Світ:

Другий за величиною виробник ліків у світі, компанія GlaxoSmithKline, оголосила про значне зростання прибутку в 2009 році. В третьому кварталі цього року, у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, дохід компанії виріс на 11%.

Представники фірми пов’язують зростання прибутку із шаленим успіхом препарату Relenza, який застосовується для боротьби з вірусом грипу. Продажі цього препарату принесли компанії 182 млн. фунтів за три останні місяці.

За перші три квартали цього року, уточнює AP, GlaxoSmithKline отримала чистий прибуток у розмірі 1,44 млрд. фунтів. За перші 9 місяців минулого року чистий прибуток компанії склав усього 1,29 млрд. фунтів. Дохід компанії в цьому році виріс на 15% і склав до 30 вересня 6,76 млрд. фунтів.

Більш того, в компанії впевнені, що в наступному кварталі їхній дохід буде ще більшим через загальносвітову істерію навколо свинячого грипу. За словами генерального директора компанії Ендрю Вітті, в 4-му кварталі GlaxoSmithKline планує заробити близько 1 млрд. фунтів тільки на продажах вакцини від грипу A/H1N1, яка називається Pandemrix. Повідомляється, що GlaxoSmithKline вже отримала велике замовлення від уряду Великобританії на виробництво 440 мільйонів доз Pandemrix.

Підписуюсь на новини