Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Свинячий грип став золотою жилою для фармацевтів

Світ:

Другий за величиною виробник ліків у світі, компанія GlaxoSmithKline, оголосила про значне зростання прибутку в 2009 році. В третьому кварталі цього року, у порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, дохід компанії виріс на 11%.
Представники фірми пов’язують зростання прибутку із шаленим успіхом препарату Relenza, який застосовується для боротьби з вірусом грипу. Продажі цього препарату принесли компанії 182 млн. фунтів за три останні місяці.

За перші три квартали цього року, уточнює AP, GlaxoSmithKline отримала чистий прибуток у розмірі 1,44 млрд. фунтів. За перші 9 місяців минулого року чистий прибуток компанії склав усього 1,29 млрд. фунтів. Дохід компанії в цьому році виріс на 15% і склав до 30 вересня 6,76 млрд. фунтів.

Більш того, в компанії впевнені, що в наступному кварталі їхній дохід буде ще більшим через загальносвітову істерію навколо свинячого грипу. За словами генерального директора компанії Ендрю Вітті, в 4-му кварталі GlaxoSmithKline планує заробити близько 1 млрд. фунтів тільки на продажах вакцини від грипу A/H1N1, яка називається Pandemrix. Повідомляється, що GlaxoSmithKline вже отримала велике замовлення від уряду Великобританії на виробництво 440 мільйонів доз Pandemrix.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...