Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
134

Експедиція до Української Галілеї на каналі Культура "Радіо Сенсар" (аудіо)

На півдні Тернопільщини, на водорозділі Серету та Нічлави, знаходиться дендро-заказник Галілея. Площа заказника — 1856 га. В шести кілометрах від Галілеї, на лівому березі Серету — село Улашківці, в 7 км на схід — село Пилатківці та залізнична станція Пилат, на південь (4 км) — село Констанція. Слухайте про це у розмові на каналі Культура "Радіо Сенсар" між Ігорем Каганцем і Богданом Кучером.

Польська листівка з видом лісу в подільській Галілеї
Польська листівка з видом лісу в подільській Галілеї. Підпис польською мовою: Podole, Halilea (Поділля, Галілея). Фото з сайту "Замки та храми України" – http://www.castles.com.uaДержавний лісовий заказник «Галілея» було створено ще у 1974 році постановою Кабінету міністрів України № 500. З метою приховання істинного значення цього сакрального місця його представили як «Дача Галілея», хоча ніякої дачі там немає і ніколи не було.(клацайте на фото, щоб збільшити)Українська ГалілеяЗгідно з історичною реконструкцією, Українська Галілея була заснована святим Понтієм Пилатом і учнями Ісуса Хреста, які напередодні війни 66–70 рр. переселилися сюди з Палестинської Галілеї задля збереження вчення Сина Божого. Поряд з Галілеєю вони заснували села Констанція («остаточна», «постійна») і Пилатківці - див.: Українська ГалілеяСлухайте про це у розмові на каналі Культура радіо "Сенсар" між Ігорем Каганцем і Богданом Кучером:

show_basnika_1


Про Українську Галілею, святого Понтія Пилата і завжди перемагаючого Ісуса Хреста, сина Божого (10.3 Мб)
(клацайте на фото, щоб збільшити)Українська Галілея

Ігор Каганець у селі Пилатківці

show_basnika_2Практичне хрестиянство: самооновлення Живим Словом, Козак Мамай і Арійська Стрілецька Асоціація (6.6 Мб)ДИВІТЬСЯ: Фільм "Українська Галілея" на TV Сенсар (відео)

В тему:Ігор Каганець про практику Великого Переходу (відео)Трипільськими шляхами: печера Вертеба (відео)Дивна давня легендаЗнайди хоч один доказ, що Ісус не був українцемКартина Карло Парізі "Ісус у задумі"Ісус молився українськоюМій бог – Україна, моя релігія – націоналізмУ Галілеї відбувся другий збір АРСАЩасливі снайпери, бо вони синами Божими станутьДобра Новина Ісуса Хреста, Сина БожогоДобра Новина для Четвертого ПереходуВ тему: 
Поширити цю сторінку: