Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Мій бог – Україна, моя релігія – націоналізм

Цю максиму запропонував просвітлений молодий чоловік на форумі «Народного Оглядача». З погляду метафізики формулювання надзвичайно точне і вірне. Ось докази.
Почнімо з того, що треба розрізняти поняття «Творець Всесвіту» і «боги». Боги – це створені людьми егрегори («енергери», «сили»), а егрегор – це основа існування будь-якої популяції – від колоній мікроорганізмів до людських спільнот.

Егрегор України – це бог. Тому твердження «Мій бог – Україна» має бути фундаментом життя кожного українця.

Термін «Релігія» буквально означає «відновлення зв’язку» (ре – повторно, лига – зв’язок, єдність). Мається на увазі зв’язок між земною і божественною свідомістю людини, а через неї – з Творцем Всесвіту. Кожна людина є втіленою божественною істотою – частинкою соборної особистості Творця (Небесного Батька, Сварога). Еволюція людини вимагає відновлення зв’язку між її земною і божественною свідомістю. Релігія – це шлях еволюції.

Кожна нація має свою системну спеціалізацію і свій еволюційний шлях, що опирається на національну культуру. Культура завжди національна. Розмаїття національних культур є основою життєспроможності людства в цілому. Відповідно, кожна нація завжди має свої культурні особливості відновлення зв’язку (релігії). Тому релігія – це правильний національний шлях розвитку, правильний націоналізм.

Отже, істинна релігія – це націоналізм. Твердження «Моя релігія – націоналізм» має бути аксіомою для кожної нормальної людини будь-якої національності. Це фундамент еволюції націй людства і умова правильної взаємодії між націями, адже націоналізм – це любов до своєї нації і повага до інших націй. Антитезою до націоналізму є «шовінізм» – відвертий національний егоїзм, та «інтернаціоналізм» – прихований національний егоїзм, ідеологія ліквідації всіх націй окрім «обраної».

У цьому контексті доречно згадати про термін «віра». Його не можна плутати зі словом «довіра». Віра – це світогляд, що дає силу (корінь «вір» на санскриті означає «сила»). Чим точніший світогляд людини, тим більша її сила. Правильна віра формує потужні егрегори (психоенергетичні банки) і ефективні релігії – національні способи індивідуальної й колективної боголюдської реалізації.


В тему:

Банк-що-не-збанкрутує

Маги, волхви, егрегори, сили, боги

Національний егрегор — скарбниця народу

Ігор Каганець про практику Великого Переходу (відео)

Чому саме «Живе Слово»?

Щасливі снайпери, бо вони синами Божими стануть

Бути арієм!
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи