Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Телегонія: організм жінки пам’ятає всіх коханців

Категорія:

Світ:

Американські вчені зробили крок до наукового підтвердження явища телегонії у людей.

Тіло жінки здатне зберігати інформацію про всіх чоловіків, з якими вона мала інтимні стосунки. Клітини містять інформацію про вік, зріст, вагу, колір очей і расову належність коханців, пише Gazeta.ua.

Під мікроскопом у цитоплазмі клітин вчені з Каліфорнії знайшли вкраплення. Це генетичні залишки сперматозоїдів.

Клітини вбирають у себе ці рештки через кілька годин після статевого акту, інакше сперма могла б призводити до запалення. Вбираючи сперматозоїди, клітини розчиняють їх не повністю. Залишаються білкові вкраплення, нерозчинні генетичні ланцюжки. І за їхньою кількістю можна з’ясувати, скільки в жінки було чоловіків. А за фрагментом ДНК, взятому з ланцюжків, — зовнішність коханців.

Однак, на думку науковців, ланцюжки не зможуть потрапити до ДНК яйцеклітини жінки. Тому можливість народження дитини, схожої на колишнього чоловіка, поки що не доведена.

Телегонія (від грец. Τηλέ / tēle — вдалину, в далечінь, далеко та грец. γονε, γονος / gonē, gonos— народження, породження; отже — «віддалене народження») — вчення (що донедавна не визнавалося офіційною наукою, але пітримувалося духовними колами), яке полягає у тому, що спадкові ознаки першого статевого партнера самиці передаються усім її наступним нащадкам.

Коментар НО:

Будь-які об’єкти, які хоча б раз взаємодіяли, залишають один на одному інформаційний слід. Що ж тоді казати про перший статевий контакт, який завжди супроводжується бурхливими емоціями та інтенсивним інформаційним обміном. Найвірогідніше, що саме тут треба шукати причини телегонії.

При цьому виникає практичне запитання: а чи можна чоловіку й жінці очиститися від небажаної інформації, залишеної першим статевим партнером?

Відомо, що найглибшу інформаційну очистку дає застосування універсальних форм технології самозцілення Живе Слово. Додатковим наслідком її застосування стає посилення впевненості в собі та інтелектуальної активності (учні та студенти починають краще вчитися), поступове розчинення хронічних хвороб, психофізичне омолодження, покращення долі (до людини починають притягуватися позитивні люди і події, з’являється цікава робота, збуваються мрії тощо).

Тому для людей, які вирішили очиститися перед одруженням, доцільно пройти 40-денний курс самозцілення універсальними формами Живого Слова.
 


В тему:
Телегонія: явище першого самця
Нація з погляду біології. Неполіткоректні висновки
Раса проти розпусти
 

Підписуюсь на новини