Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Чим ширша вакцинація, тим більша смертність

Світ:

Майбутнє за альтернативною медициною

В розпал корупційного скандалу навколо масового щеплення українців, заступник міністра охорони здоров’я Валерій Бідний заявив: «Суспільство не готове добровільно (вакцинуватись), тому що потрібно мати інтелект, потрібно мати розуміння цієї проблеми», — сказав він. Для «розуміння проблеми» доцільно звернутися до медичної науки і статистики. На цю тему є багато серйозних досліджень, з Інтернету можна завантажити просвітницькі фільми, наприклад, «Правда про щеплення» (2006). Так от: знайомство з фактичним станом справ прямо суперечить пропаганді Мінздоров’я.

«Суперечності між медичною наукою і політикою вакцинації» — дослідження Алана Філліпса, священика, директора об’єднання «Громадяни за вільний вибір в страховій медицині» в США. Коли його двомісячному синові починали планові щеплення, він дізнався про дитину, яка стала довічним інвалідом після щеплення. Тому вирішив самостійно дослідити цю тему. Те, що він виявив, настільки його стривожило, що він відчув необхідність поділитися своїми знахідками.

Медичні власті стверджують, що щеплення стали причиною зменшення захворюваності, і гарантують нам їх ефективність та безпеку. Проте ці гарантії знаходяться в прямому протиріччі з медичною статистикою, повідомленнями державних контролюючих служб, а також дослідженнями авторитетних учених — констатує Алан Філліпс. Виявляється, що інфекційні захворювання йшли на спад задовго до введення щеплень, поголовно щеплене населення страждає від епідемій, а програми масових щеплень спричинюють безліч хронічних імунних і нервових хвороб.

Зокрема, численні дослідження показали прямий зв’язок між щепленнями і синдромом раптової дитячої смерті. Тож коли в середині 1970-х років Японія підняла вік проведення щеплень з двох місяців до двох років, то частота синдрому різко знизилася. Після цього Японія стрибнула з 17-го місця на перше і досягнула найнижчого в світі рівня смертності серед немовлят.

Інший приклад: в Англії, коли кількість щеплень від кашлюку знизилася з 80% до 30% в середині 70-х, автоматично зменшилася і смертність від цієї хвороби. Така ж сама закономірність виявлена в Уельсі та Західній Німеччині. Тобто чим масовіша вакцинація, тим більша смертність. До речі, епідемія туберкульозу в Україні розгортається на тлі поголовної вакцинованості населення від цієї хвороби.

Взагалі, тотальне охоплення населення щепленнями є повним абсурдом. Це підтверджується епідеміями, що слідували за масовими щепленнями. Так, у Японії захворюваність натуральною віспою щорік зростала вслід за введенням закону про обов’язкові щеплення в 1872 р. На Філіппінах на початку 1900-х рр. сталася найважча в їх історії епідемія віспи після того, як 8 мільйонів населення (95%) отримали 24,5 мільйонів доз вакцини. В результаті тотального щеплення смертність від віспи зросла в 4 рази. У 1989 р. в Омані сталася епідемія поліомієліту — через 6 місяців після тотальних щеплень. Катастрофічною була прищепна кампанія в Північній Австралії, яка призвела до жахливого 50% збільшення дитячої смертності серед аборигенів.

Медичні власті здійснюють тиск на лікарів, щоб вони не пов’язували щеплення з наступними ускладненнями. Тому реальна статистика смертей та інвалідності від щеплень в 10-100 разів перевищує офіційну. Зважаючи на це, вакцина може виявитися на два порядки смертельнішою самої хвороби. Найкраще з реальною ситуацією знайомі страхові компанії, тому відмовляються компенсувати побічні реакції від щеплень, — повідомляє американський дослідник.

Не краща ситуація в Україні. Нещодавно я розпитав знайомих лікарів про вакцинацію. Виявилося, що вони знають про її шкідливість, тому не роблять щеплення своїм дітям і відраджують знайомих. Проте відкрито не можуть про це сказати — через загрозу втрати роботи чи ліцензії. По-суті, практикуючі українські медики є рабами системи.

Апологети вакцинації стверджують, що вона основана на надійній теорії. Головний аргумент щодо ефективності щеплень — їхня здатність викликати утворення антитіл. Проте останнє зовсім не гарантує імунітету. Наприклад, діти, хворі агамаглобулінемією, нездатні до утворення антитіл, проте видужують від інфекційних хвороб так само швидко, як і інші. Більше того, «перебіг певних вірусних інфекцій (зокрема, краснухи, кору і вірусного гепатиту) у хворих на цю хворобу є набагато легшим, аніж у дітей із нормальним віковим імунітетом» — читаємо в українській медичній літературі.

Алан Філліпс пише про дослідження, проведене британською Медичною радою в 1950 р. під час епідемії дифтерії. Воно показало, що немає зв’язку між захворюваністю і кількістю антитіл: учені виявили здорових людей з украй низькою кількістю антитіл і хворих з високою. Тобто природний імунітет — складний феномен, який не може бути замінений штучною стимуляцією утворення антитіл.

Нині активно поширюється міф про те, що дитячі хвороби украй небезпечні. Насправді практично завжди дитячі інфекційні хвороби проходять самі по собі. Крім того, вони приводять до вироблення довічного імунітету, тоді як прищепний імунітет лише тимчасовий. Тож вакцинація від дитячих хвороб відсуває вразливість дитини на дорослий вік, коли смертність від них на порядок вища.

Раніше було позитивне ставлення до дитячих хвороб. Наприклад, в Британії були поширені т. зв. «корові вечірки»: якщо якась дитина заражалося кором, то сусідні батьки приводили своїх дітей гратися з хворим, щоб вони заразилися і набули імунітет. Саме дитячі хвороби формують повноцінний імунітет. Встановлено, що люди, які вчасно ними не перехворіли, мають вищу захворюваність іншими хворобами.

А що робити, якщо людина захворіла на якусь справді небезпечну інфекцію? Методи сучасної інформаційної — біорезонансної медицини — дозволяють це робити без жодних медикаментів. Наприклад, три роки тому знайомий лікар вилікував мене від грипу всього за півтори години за допомогою компактного приладу на базі персонального комп’ютера. Позбавлення від інших хвороб може потребувати більше часу. Наприклад, вітряна віспа виліковується за три-чотири сеанси по одній годині. А що стосується імунітету, то його можна радикально підвищити взагалі без жодної техніки: зцілюючий ефект досягається читанням Живого Слова — спеціальних гармонізуючих текстів.

Це до того, що в Україні тихо розвивається альтернативна медицина. Її ефективність на кілька порядків вища за «офіційну медицину». Вона проста, доступна, не призводить до жодних побічних реакцій чи ускладнень. Це медицина майбутнього. Її повна перемога — питання часу.
 


В тему:

Миколу Проданчука треба захистити як важливого свідка

Українських солдат щеплюють від кору і краснухи

За такі заяви треба розстрілювати

Суперечності між медичною наукою і політикою вакцинації

Коли українським чиновникам зроблять щеплення від жадібності?

Уряд відповідатиме у суді за злощасну вакцинацію?

Окупаційна еліта хоче знищити українських трудящих

Україну закликають довести скандальну вакцинацію до кінця

І уряд, і Президент лобіюють інтереси транснаціональних фармацевтичних корпорацій

В Україні розпочалася біологічна війна?

Нардеп Тетяна Бахтєєва закликає українців не робити щеплення від кору

Чи варто довіряти замміністру Бідному

Замміністра порадив дочці Тимошенко зробити щеплення від краснухи

Що робити з Міністром охорони здоров’я і ВООЗ?

Щеплення – величезні гроші на масштабній брехні

Щеплення мають робити лише за медичними показами і за письмової згоди батьків

Антона Тищенка проголосять святим

Безжальна імунізація, або правда про щеплення

Вітаю, мамо! Я вже труп. Помер учора від вакцинації.

Антон Тищенко помер після щеплення проти кору

«Всі щеплення небезпечні! ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію»

Злочинну імунізацію української молоді профінансував американський мільярдер – спонсор скорочення «зайвого населення»

СПИД — мистификация мирового масштаба

Небезпечну вакцину таки колотимуть дітям?

Кузьма Іванович, Трамадол і Аюрведа...

Взірець заяви з відмовою від вакцинації від кору та краснухи

Примусова вакцинація: Ну, й навіщо нам ця «КаКа»?

Толерантний геноцид

Антон Тищенко помер після щеплення проти кору

Геноцид українців через щеплення. Почалося…

Все більше американських дітей непритомніють після щеплень

Щеплення? А може — стерилізація всіх українських дівчат???

Безжальна імунізація

Небезпечне щеплення

Вакцинація від кору і краснухи загрожує генофонду української нації

Чи виживуть українці після програм ООН?

Вторгнення чужих буде катастрофою

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи