Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Проголосуємо за зміни!

Українська служба Радіо Бі-Бі-Сі (http://bbc.ua) проводить конкурс «Книжка року Бі-Бі-Сі». Продовжується обговорення та інтернет-голосування!

У конкурсі бере участь книга Ігоря Каганця «Пшениця без куколю». Це розслідування інформаційного злочину фальсифікації Євангелія і реконструкція первинного тексту Доброї Новини — без вставок та спотворень.Навряд чи ця книга переможе в змаганні з літературою для масового читача. Проте якщо за неї проголосує поважна кількість людей, то ми зможемо привернути увагу до першопричини ганебного стану України і занепаду європейської людини в цілому.Ця першопричина – в отруєному світогляді. Адже в основі сучасної європейської цивілізації є християнство, яке опирається на Євангеліє. Ось тут і заховано корінь проблеми. Автор переконливо доводить (і це можна самостійно перевірити), що нинішній «канонічний» текст Євангелія містить рівно 50% фарисейських вставок, які були цілеспрямовано внесені в первинний текст до 70-го року н. е. (до руйнування Єрусалима) і які радикально спотворюють його істинний зміст.Якщо ж чотири «канонічні» євангелія очистити від вставок, то вони, неначе мозаїка, невимушено складаються в цілісну картину — літературно довершений і логічно бездоганний текст, виконаний в сонячному дусі Арійської традиції і абсолютно зрозумілий сучасній людині. Більше того, виявляється, що Добра Новина — це послання саме до теперішнього покоління людей, яке вказує на можливість подолання нинішньої глобальної кризи і дає нам для цього точні та практичні поради.ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ треба вийти на сторінку Книжка року Бі-Бі-СіСписок для голосування включає 45 позицій, розміщених в алфавітному порядку за прізвищем автора.Текст книги І. Каганця «ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень» (1,3 МВ)Ви можете поспілкуватися з автором книги — Ігорем Володимировичем Каганцем — зателефонувавши (096) 451-55-15Всі справжні реформи починаються з перетворення свідомості. В наших силах активізувати цей процес.
Хай Буде!«Народний Оглядач» почав публікацію цієї книги — див.:
1 --- «Пшениця без куколю»: П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ


-------------------------------

В тему:


Якщо ти арієцьЧас змінювати СистемуРаціоналізація державиБі-Бі-Сі про перехід до Третього гетьманатуДобра Новина для Четвертого Переходу


-------------------------------------
Про конкурс Бі-Бі-Сі:ПроФФесор Віра Агеєва про конкурс Бі-Бі-Сі: «Жадан підкупив журі»Книга Двох Тисячоліть. Відповідь гламурній попсі щодо конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі 2006»Пиркало проти гомофобії. Ліберастична комедіяТретину інтернет-аудиторії Бі-Бі-Сі складають расисти?Яничарам з Бі-Бі-Сі та їхнім гламурним «експертам» в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє«Книга року 2006»: антиреклама Бі-Бі-Сі за гроші Бі-Бі-СіКнига Андруховича вилучена зі списку фіналістів конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі 2006». Хто наступний?Світлана Пиркало (Бі-Бі-Сі) стверджує, що фальсифікація півфіналу конкурсу була здійснена з ідеологічних причинПомер ще один міф – про правдивість Бі-Бі-Сі“Підрахуї” на Бі-Бі-СіФіналіст конкурсу “Книжка року Бі-Бі-Сі 2006” Отар Довженко звинувачує технічну службу Бі-Бі-Сі в некомпетентностіПерукар для українського вовка, або навіщо Андрухович принижує Україну?Інша літератураДискусія про конкурс на сайті МайданСвітлана Пиркало: Книжка року Бі-Бі-Сі - для расистів і цікавих (продовження дискусії на сайті Майдан)Фальсифікація в прямому ефірі. Аудіозапис півфіналу Бі-Бі-Сі 1 грудня 2006 року:
Частина 1 Частина 2Одкровення проффесора Віри Агеєвої. Аудіозапис радіопередачі «Книжковий базар» Радіо-Ера 9 грудня 2006 року:

Частина 1

Частина 2

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи