Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Найважливіші правила вибору відеодомофона для будинку

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Сучасні технології дозволяють організувати якісний контроль доступу в приміщення навіть при невеликому бюджеті. Установка відеодомофона - доступне і ефективне рішення для власників приватних будинків, квартир, офісів. Пристрій дозволить здійснити якісну візуалізацію відвідувачів, спілкування по голосовому зв'язку, віддалене управління реле замку для відкриття вхідних дверей. Для здійснення вдалої покупки в процесі вибору варто керуватися, перш за все, технічними параметрами і спектром корисних функцій.

Вибираємо функціональний відеодомофон

Комфорт користування пристроєм безпосередньо залежить від відповідності технічного функціоналу потребам власника. Купити відеодомофон хорошої якості за вигідною ціною вийде в спеціалізованому магазині цифрової техніки і електроніки. Наприклад, багато позитивних рекомендацій є у спеціалізованого онлайн-магазину «Zodiac».

Вибирати модель, варто, орієнтуючись на ключові характеристики:

 1. Діагональ екрану.

  Величина монітора, чіткість картинки в великій мірі впливають на зручність експлуатації. Але вибір залежить від особистих переваг, параметрів приміщення, передбачуваної кількості відвідувачів. Найпопулярніші формати:
 • 3,5" (дюйма) - оптимальний для компактних моделей;
 • 4 "- гарне поєднання зручного розміру монітора і непоганий чіткості;
 • 5 "- прийнятний варіант для середньостатистичної квартири, будинки;
 • 7 "- найпоширеніший варіант діагоналі, забезпечує високу точність зображення;
 • 10,2 "- екран великого розміру відмінно підійде для приміщень різного формату, з великою прохідністю, для типових моделей пристроїв.
 1. Кількість камер, викличних панелей, які необхідно підключити.

  Варіації відеодомофонів обладають різною кількістю каналів - від цього параметра залежить, скільки пристроїв вийде підключити до кожного з них. Важливо враховувати, що не всі підтримують звукове відтворення, в таких випадках можливе підключення тільки камери.
 2. Вид електронного замка (електромеханічний, електромагнітний).
 3. Опція пам'яті, доступний обсяг (дозволяє зберігати медіа файли - фото, відео про відвідувачів).
 4. Аудіотрубка (зручний варіант для великих приміщень, офісів, де незручно користуватися гучним зв'язком).

За відгуками клієнтів, інтернет-магазин Zodiac пропонує багато вигідних варіантів відеодомофонів від світових виробників - Seven, Slinex, Інтерком, за хорошою ціною. При необхідності є професійне консультування і допомогу в установці, налаштуванні обладнання. Вибір якісного пристрою у перевіреної компанії-постачальника дозволить забезпечити ефективний контроль доступу в приміщення.

Наші інтереси: 

Корисні поради.

Підписуюсь на новини

Останні записи