Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Найпопулярніші теми для святкування в 2020 році

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Кожен хоче отримати в подарунок тематичне свято. Просте застілля здається нудним, так що потрібно звернути увагу на тематичні вечірки, які точно прийдуться до смаку не тільки організаторам, але і гостям. До того ж такі вечірки залишаються трендовими.

Аніматори це завжди ті гості, яких хотілось би побачити на святі, оскільки вони не сидять за святковим столом, а завдяки своїй майстерності допомагають розважити гостей. Але щоб аніматор мав що робити, потрібно гарно подумати на яку тему буде свято. Напевно кожен хотів отримати в подарунок тематичне свято. Просте застілля здається нудним, так що потрібно звернути увагу на тематичні вечірки, які точно прийдуться до смаку не тільки організаторам, але і гостям. До того ж такі вечірки залишаються трендовими.

Івент-агенція «Пікан» пропонує своїм клієнтам організацію цікавого свята з нуля. Клієнтам не доведеться більше нічого робити – лише оформити замовлення. Достатньо лише обрати тему та визначитись з тим, який формат вечірки хочете побачити. Звісно, ви все ж можете приготувати багато смачних наїдків та просто посидіти з друзями, обмінюючись плітками. Але тоді доведеться змиритись з тим фактом, що свята залишаться схожими одне на одного, а з роками зовсім зіллються у вашій пам’яті.

Тематичні вечірки – це вже зовсім інший формат. Хоча б тому, що такі свята зазвичай дуже просто запам’ятати. Як мінімум, вони не схожі на одну і ту ж вечірку з однаковим сценарієм. Звісно, потрібно буде достатньо сильно витратитись, але ці витрати себе повністю окуплять. Щоб дещо зменшити витрати, можна самостійно продумати декор, використовуючи підручні засоби типу паперу, клею, фарб та т.п. Гості також повинні будуть постаратись, як мінімум, прийти в тематичних костюмах.

Але найважливіше все ж не прогадати з тематикою вечірки. Є теми які викликають захоплення у більшості гостей, а деякі уже вийшли з моди, тому їх організація не є настільки хорошою ідеєю. Саме тому потрібно звернути увагу на те, який саме формат свята хочете отримати.

Найбільш актуальними стилями вечірок можна назвати:

  • Медицина. Напевно так пильно за медичними новинками як у 2020 році не слідкували ще ніколи. І все це не в останню чергу завдяки пандемії коронавірусу. Звісно, ця тема встигла всім набриднути гірше гіркої редьки, але все ж проблеми будуть сприйматись значно краще, якщо обернути їх на позитивний лад. Уявіть собі свято, де всі прийдуть в білих халатах, напої будуть подаватись в спеціальних мензурках, а шоу-програма зможе здивувати незвичними хімічними експериментами та іншими новинками.
  • Чарівники. Таке тематика свята не відрізняється оригінальністю, але все ж залишається популярною. За основу можна взяти будь-який фільм де присутні чарівники та магія. Не обов’язково зосереджуватись на популярних франшизах. Наприклад, щоб прийти на свято гості повинні будуть прочитати книжку чи подивитись фільм. Так вони зможуть підібрати для себе образ. Тобто ви не тільки влаштуєте цікаву вечірку, але і піднімете загальний рівень культури серед гостей.
  • Мандрівники. Звісно, багато хто знає програму «Орел та Решка», так чому не влаштувати вечірку в стилі мандрівки. Залежно від вашого бюджету можна буде «мандрувати» як міліонер або як бідняк. Головне щоб було цікаво. А для забезпечення цікавого формату бажано підгодувати тематичні ігри та конкурси. Наприклад, змусити гостей вимовити якусь фразу на незнайомій їм мові, роблячи вигляд, що місцеве населення не розуміє англійську.

Агенція «Пікан» пропонує свої послуги для тематичного свята, особливо якщо замовлення буде комплексним. В такому випадку, якщо встигнете до закінчення дії акційної пропозиції, то зможете отримати знижку на своє свято. Але потрібно пам’ятати, що кількість місць обмежена, як і час дії акції, тому якщо хочеться скористатись вигідною пропозицією, слід поспішати.

Наші інтереси: 

Розваги.