Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Гітари Yamaha - інструменти для профі і не тільки

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Якщо ви вибираєте гітару, то скоріше за все у полі вашої уваги вже є кілька виробників, чиї інструменти на даний момент є найпопулярнішими і найбажанішими для більшості профі і поціновувачів якості.

І не може не бути серед них японської компанії Yamaha, яка постачає на світовий ринок акустичні та електрогітари преміум класу. Вона цілком заслужено обіймає одну з провідних позицій серед сучасних виробників топових музичних інструментів. Щороку з її конвеєрів сходять тисячі моделей якісних та стильних класичних, естрадних і електрогітар для широкого кола музикантів. Експерт інтернет-магазину Музлайн розповість, чому гітари Yamaha - це справжній топ і кому вони підійдуть найкраще.

Чому варто вибрати Yamaha?

Глобальний японський бренд Yamaha вирізняється з про між інших насамперед тим, що розробляє власні інструменти і однаково опікується моделями як для професійних музикантів, так і для гітаристів-початківців. Головне, всі вони можуть цілком розраховувати на адекватну якість інструментів по абсолютно адекватній вартості.

Yamaha C45K

Однак, варто відмітити, що, головне і найцінніше, що отримує покупець фірмових японських гітар, це зручність. За цим поняттям стоїть набагато більше, ніж просто утилітарність і комфорт - компанії у свій час довелося подолати досить тривалий і складний період завоювання міжнародного ринку, зіткнутися із жорсткою конкуренцією за провідні позиції на ньому, тому заради справжнього довготривалого успіху виробникові довелося запропонувати покупцеві дещо більше, а ніж чергова середньостатистична гітара. Як виявилося, пристойного звучання та оригінального дизайну виявилося замало, тому бренд зробив ризиковану ставку на користувацький комфорт і розмаїття пропозиції, удосконалив конструкцію гітар, зробив їх більш легкою, збалансованої і керованою. І музиканти оцінили це.

Каталог топового класу

Найпомітніша риса гітар Yamaha - їхня універсальність. Якщо ви шукаєте

  • якісний естрадний інструмент для виконання популярних творів та акомпанементу;
  • джазову акустику з унікальним тембром;
  • звичайну гітару "на кожен день" для домашнього музикування;
  • студійний та концертний інструмент топового рівня;
  • недорогу учнівську гітару;

Гітари Ямаха

то як не крути, а найкращий вибір дає асортимент компанії Yamaha. Більше того, в рамках лінійки інструментів існує декілька серій, що значно розширює ваш вибір і дозволяє економити. При цьому компанія дотримується своїх стандартів - протягом довгої еволюції її фірмових гітар вона сформувала принципи, які однаково стосуються і преміум сегменту і інструментів бюджетного рівня. Так чи інакше, експерти інтернет-магазину Muzline вважають гітари Yamaha одним з найкращих виборів для музикантів будь-якого рівня підготовки.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини