Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
22

Види календарів в наручних годинниках

Важливість: 
4

Не секрет, що наручні годинники мають не тільки функцію вимірювання часу, але і ще безліч інших вбудованих корисних речей. Наприклад, таймер, хронограф, будильник, підсвічування.

І ще одне не менш необхідне доповнення - календар. Зустрічається він досить часто як у стрілочних годинах, так і в електронних. Які ж бувають календарі, розібратися допоможе ця стаття.

Місячний календар

Цей вид календаря з'явився ще 5 століть тому. Завдяки такому пристосуванню зручно обчислювати фази місяця. Він має диск з 59 зубчиками, кожен з яких відповідає одному дню. Протягом аналогічної кількості діб - диск обертається. У цей період на циферблаті в спеціальному отворі видно фазу місяця. Вона, як правило, жовтого кольору і розташована на зображенні синього неба. У молодика диск ховається під циферблат, а в повний місяць - його видно повністю.

Фази місяця

Місяць має період свого проходження - це 29 діб., 15 год., 44 хв., 2,8 сек.
Перша фаза - молодик.
Друга фаза - частина місяця повернута в праву сторону.
Третя фаза - місяць видно повністю.
Четверта фаза - частина місяця повернулася вліво.

Звичайний календар

Звичайний календар можна побачити на циферблаті. Цей вид ділиться на два типи: простий і вічний.
Перший представник має не складну конструкцію, яка являє показник дати в віконці. При повному обороті годинникової стрілки по периметру циферблата лічильник змінює свою позицію, таким чином, відображаючи пройдену добу. Простий вид вимагає постійного коректування.

Вічний календар в наручних годинниках має більш серйозну систему вимірювання дат. Він враховує високосні роки, показує місяць і дні. Причому без додаткових для того налаштувань. Як правило, це стрілка, що рухається по циферблату або диск, що відображає дату.
 

Електронний годинник і календар

Електронний годинник теж має календар і це зовсім не новина, так як це вже увійшло в звичне положення. Відображення дати відбувається в залежності від часу. Зручним пріоритетом можна вважати встановлення дати за допомогою спеціальної кнопки, яка знаходиться на корпусі ходиків.
Календар в хронометрі невід'ємна річ. Він потрібен зайнятим людям, які не вважають днів, а просто діють. Адже в сучасному житті дуже важливо мати можливість контролювати час і встигати зробити якомога більше. А такі корисні і потрібні аксесуари, котрі завжди з собою, допоможуть в цьому, безсумнівно!

Информація підготовлена за участю спеціалістів інтернет-магазину Watch4You.

Наші інтереси: 

.

Поширити цю сторінку: