Важливість: 
4
Сучасні брошки — стиль та вишуканість в одному аксесуарі

Існує думка, що брошкаце аксесуар, який носять тільки бабусі. Однак, таке ствердження є сильно помилковим.

Весь секрет полягає в тому, як саме носити таку прикрасу. Якщо стежити за модою, то можна помітити, що з 2018 року брошки як ніколи в тренді.

Дорогоцінну брошь можна купити у будь-якому магазині ювелірних прикрас. Експерти інтернет-магазину Zlato розповідають про те, як саме слід носити брошку, аби не здаватися бабусею.

Популярність сучасних брошок

Можливо, в України брошки навіть більш популярні, ніж в Італії. У країні так багато майстринь, що створюють неймовірної краси вишиті, дорогоцінні та плетені брошки, та такі, що просто очі розбігаються.

сучасні брошки

Чим вона хороша, так це тим, що вона — найкраща альтернатива вишивці, булавці та іншому декору, причому альтернатива досить мобільна: її завжди можна змінити, поставити на інше місце, обіграти по-новому і так далі.

Брошка (від французького «broche», що означає «довга голка») в звичному вигляді з'явилася, а точніше сказати, еволюціонувала у 17 столітті. До цього люди користувалися аграфами (подобу декоративної пряжки, що скріплює одяг), потім з'явилася фібула, якої скріплювали плащі і накидки.

Модним аксесуаром її вперше в історії зробила фаворитка короля Людовика XIII — мадам де Севільє. Вона створила своєрідну «таємну мову» з використанням брошок. Пізніше в її честь назвали одну з моделей прикраси — золотий або срібний виріб у вигляді банта з підвіскою.

Першою на модний подіум вивела брошку саме Коко Шанель, яка, до слова, вважала, що брошка сама по собі вже є самодостатньою, а тому не потребує компанії ніяких інших прикрас. Часи і мода змінилися, але якщо дівчина є прихильницею стриманої класики, рекомендується прикрашати наряди лише одним таким аксесуаром.

З чим носити брошку

Зірки одягнуті в брошку

Почнемо з того, що зараз їх можна носити з чим завгодно. Сьогодні сміливо змішуються декілька стилів одягу і аксесуарів в єдиному образі. Але якщо знайомство з такими аксесуарами тільки починається, радять носити брошку з такими базовими речами, як:

  • Тільник;
  • Біла сорочка;
  • Джинсова куртка;
  • Жакет чоловічого крою;
  • Класичне пальто;
  • Об'ємний пуловер.

Саме з цими речами можна безбоязно носити як сучасні брошки, так і вінтажні вироби будь-якого стилю і будь-якого розміру.

Як актриси носять брошки

Експерти ювелірного інтернет-магазину впевнені, що одна-дві речі з цього списку обов'язково є у кожної дівчини або жінки. Але, варто пам’ятати, що навіть такі речі повинні бути максимально простими за кроєм, а також мати мінімумом декору, адже вони повинні стати для брошки відповідним фоном.

Головна перевага брошки - її можна носити з усім чим завгодно, а заодно з її допомогою можна обіграти ту чи іншу річ по-новому.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка