Важливість: 
4
Обираємо стильне спортивне чоловіче взуття

Сучасна мода значно розширила свої межі, завдяки чому поєднання кедів або кросівок разом з діловим костюмом стало нормою сьогодення.

Молодь як ніхто інший розуміють віяння модних тенденцій і пріоритетів, тому ставляться до наповнення гардеробу досить уважно. Дизайнери, орієнтуючись на попит споживачів, один за другим випускають нові моделі, які одразу стають хітами. Кросівки – зручне і практичне взуття, яке можна використовувати кожен день, відчуваючи комфорт при прогулянках.

В останній час набули широкого вжитку напівспортивні моделі взуття, які особливо користуються попитом в великих мегаполісах. ANTONIO BIAGGI – відомий європейський бренд взуття та аксесуарів, пропонує долучитись до створення бездоганного стилю. Історія виникнення компанії бере свій початок в 2006 році. З самого початку майстри компанії хотіли вразити покупців не тільки максимально актуальним дизайном, але й неймовірною якістю матеріалів. Традиція, яка народилась тоді, зберігається в компанії й досі. Бренд Антоніо Біаджі зараз вважают справжнім експертом в міському стилі життя, що підтверджують взуття, сумки та аксесуари, які виготовляє компанія. До речі, оновлення асортименту відбуваєтсья кожен сезон. Асортимент включає більш як 1000 позицій якісного, бездоганного взуття, ознайомитись з яким та придбати можливо на ua.antoniobiaggi.com. Кожного року, стандарти дрес-коду та офісного стилю стають більш розмитими та умовними, і молодь як ніхто це відчуває, тому, кросівки та піджак – доволі звичне явище, причому можуть допускатися як однотонні поєднання одягу, так і контрастне забарвлення.

Інтернет-магазин брендового взуття пропонує ексклюзивну фурнітуру, якісні натуральні матеріали, виготовлення кросівок в стилі:

  • класичні кросівки;
  • гламурні;
  • кежуал;
  • спорт-шик.

В каталозі інтернет-магазину є взуття для повсякденного застосування, витримані в суворій офісній стилістиці, та для неймовірних вечірок. Кожен день, проведений в такому комфортному взутті, як чоловічі кросівки від ANTONIO BIAGGI однозначно сповнений позитивними емоціями та нестримною енергією. До створення моделей кросівок компанії долучається дизайнерське бюро з Італії, а виробництво взуття відбувається в країнах Азії, Європи та Південної Америки.

Однойменна роздрібна мережа, розгалужена по Україні, Росії та Казахстані – налічує більш як 50 магазинів, в яких представлені як сезонні новинки, так і хіти минулого. Кожна позиція кросівок має добре розписані характеристики та якісні фото для більш детального ознайомлення та придбання в режимі онлайн. Кожен клієнт може розраховувати на оперативну обробку свого замовлення та швидку відправку поштовими службами.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка