Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Кейтеринг — все про послугу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

В сучасній сфері обслуговування все частіше зустрічається ще донедавна маловідоме слово “кейтеринг”. До того ж, сьогодні воно окреслює цілу галузь індустрії громадського харчування.

У перекладі з англійської to cater означає “постачати провізію”. “Прародичем” кейтерингу вважають Жана-Франсуа Вателя, який віртуозно організовував для Людовика Великого розкішні бенкети під час полювання. Феєрверки та невеликі вистави надавали святам під відкритим небом масштабності та пишноти.

Отже, кейтеринг — це надання ресторанних послуг (підготовка страв та професійне обслуговування) з виїздом у локацію на вибір клієнта. Коли треба влаштувати святковий або діловий обід в офісі, банкет у заміському будинку чи барбекю на галявині, то виїзне ресторанне обслуговування — найкраще рішення для організації заходу.

Основні послуги, якими можна скористатися при замовленні кейтерингу:

  • допомога у складанні меню;
  • приготування і доставка готової їжі у зазначене місце;
  • сервірування столу;
  • приготування страв на виїзді, в місці святкування;
  • подача страв та/або напоїв;
  • робота обслуговуючого персоналу (кухарів, барменів, офіціантів, прибиральників тощо);
  • оренда посуду, декорацій, меблів та іншої атрибутики.

Переваги кейтерингу

Використання кейтерингових послуг вельми розширює межі проведення свят і знакових подій. Відсутність прив'язки до конкретної локації робить підготовку простішою, а також додає свободи у виборі місця. Меню коригують відповідно до ваших смаків і тематики заходу вільно, без акценту на потужності звичного ресторану або кафе.

Таке святкування не вимагає великих організаційних зусиль: вам достатньо просто визначитися з місцем, усе інше візьмуть на себе професійно підготовлені люди. Довіривши обслуговування знавцям тонкощів ресторанного бізнесу, ви можете не лише приємно здивувати гостей, а й зекономити час та уникнути зайвих турбот, отримавши максимум зручності й затишку свята.

Аби ніщо не затьмарило вашої радості в особливий день, варто звертатися лише до перевірених кейтерингових служб. Це може бути спеціальна компанія або хороший ресторан, що надає послуги кейтерингу. Львів’янам у цьому допоможе ресторан середземноморської кухні Bar Mushly. Детальніше на barmushly.com.ua.

Ввічливий персонал закладу створить для вашого товариства неповторну атмосферу Лазурового узбережжя, незалежно від місця святкування. Меню ресторану розкішне: свіжий кав’яр, живі устриці, лобстери, креветки, а ще холодні та гарячі закуски на будь-який смак. Красива й сучасна подача закусок додасть вашому святу особливої естетики. Залежно від ваших побажань, вам можуть запропонувати як міні-фуршет, так і банкет із повноцінним обслуговуванням. Детальніше ознайомитися з пропозиціями можна на сайті ресторану.

Якщо ви ще не відчули на собі всі переваги кейтерингу — просто спробуйте — і свято точно не пройде повз вас.

Наші інтереси: 

Послуги.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи