Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Вибір сережок у сучасному світі: прості рекомендації щодо вирішення складної задачі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Йде час, біжать тисячоліття та роки, змінюються тренди та мода, а сережки як були актуальними багато віків потому, так і залишаються на сьогоднішній день популярними серед дівчаток. Така прикраса є незмінною основою у будь-якому сучасному образі оскільки вона вигідно підкреслює стиль, відчуття індивідуальності дівчини, так само зараз, як це було, і у наших далеких предків.

Традиції проколювати вуха: можливо з народження, а можливо вже у більш усвідомленому віці, існує вже досить давню і властива вона кожному народу у світі без винятків. Як підкреслюють спеціалісти інтернет-магазину УкрЗолото, ювелірний магазин сьогодні пропонує такий широкий асортимент виробів, що жодна дівчинка чи жінка не залишаться без обраної, сподобавшоїся прикраси.

Сучасний асортимент ювелірних прикрас: що можна знайти

современные украшения

Спеціалісти ювелірної справи з кожним днем намагаються догодити все більшому числу покупців, і варто зазначити, що різноманіття виробів обмежено лише фантазією таких майстрів. Сьогодні можна віднайти широке різноманіття безліч форум та різноманітних дизайнів прикраси. Так серед всіх виробів можна знайти:

  • Сережки;
  • Обручки;
  • Браслети;
  • Підвіски;
  • Кулони;
  • Цепочки;
  • Та багато іншого.

Але, як би там не було, все же таки найпопулярнішими залишаються сережки, адже без них неможливо створити бездоганний та завершений образ.

Як обрати сережки?

красивые серьги

Насправді, можна спиратися лише на власні відчуття прекрасного та обирати прикраси лише виходячи з власних переваг. Сережкам притаманні постійні модні оновлення та слідуванням трендам поточного сезону, то ж змінювати такі прикраси можна настільки часто, як змінюється гардероб. Але все ж таки, є декілька порад, як зробити вибір більш вдалим.

 

 

  • Вибираючи нову пару сережок, варто звертати увагу на особливості сформованого овалу лиця. Наприклад, жінкам з овальним обличчям можна вибирати будь-які прикраси, не боячись порушити правильну геометрію. Власницям круглого особи оптимальні сережки-краплі, прикраси у вигляді перевернутих трикутників і інші витягнуті форми і так далі.
  • Не менш важливим фактором є також спосіб життя: якщо дівчина постійно живе у русі, то занадто довгі сережки будуть постійно заважати.
  • Варто спиратися ще на подію чи захід, до якої обираються прикраси. Погодьтеся, адже прикраси для весілля та аксесуари для кожного дня — це зовсім різні вироби.

Спеціалісти інтернет-магазину Ukrzoloto підкреслюють, що завдяки правильно та влучно підібраним сережкам можна вигідно візуально коригувати неправильний овал обличчя, зробити акценти всього образу, привернути увагу оточуючих та протилежного полу, а також просто підняти собі настрій та самооцінку.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи